Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legkevésbé gáz...

Melyik a legkevésbé gáz vezetéknév az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Ha muszáj lenne választanod, melyik nevet vennéd fel? (Ezek létező vezetéknevek.)

2023. febr. 3. 15:32
A kérdező szavazást indított:
Punczi
Bugyi
Manó
Szopkó
Kövér
Cetli
Bogár
Pukli
96 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A punczi, bugyi, szopkó kivételével a többi nem olyan gáz. Nem szépek, de nem borzasztóak. Bogár lennék, ha muszáj lenne.
2023. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Cetli.
2023. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szopkót én is iskertem 😄 A Cetli egyébként miért lenne gáz?
2023. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#3 A "félcédula" jelzőre lehet asszociálni a Cetli névből, mely nem éppen kívánatos dolog.


Nekem volt egy Bugyi nevű tornatanárom a gimiben. Őt egyáltalán nem zavarta, talán még büszke is volt rá férfiként, mert a bugyivadászokra buknak a nimfomán nők!

2023. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Bogár nem rossz, Kövér pláne ok, nem csúnya szó.
2023. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Bogárral én se tudom mi a baj, eddig csepept sem gondoltam róla, hogy bárkinek gondja lenne vele, pedig ismerősöm is van Bogár vezetéknevű.
2023. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bogar vezeteknevu ismerosom van, nagyon kedvelem, sosem jutott eszembe gunyolodni a nevevel. Neha bogaramnak becezik, nincs vele baja.
2023. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
A "bogaras" (hangyás, kukacos, stb.) jelző nem éppen pozitív kicsengésű, ezért ha rossz környezetbe kerül az ember a Bogár vezetéknévvel, akkor eléggé kikészíthetik ezzel az idegeit fiatal korban.
2023. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szopkót ismerek 😅
2023. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, a listában ott lesz a Behány :DDD Vagy Halál-eskü, volt, aki evvel a vezetéknévvel mutatkozott be telefonon-.

Egyik se lennék, mert ha olyan a személyiség, mindegyik elég gáz, pl. ha valaki hízékony, annak a Kövér vagy a Zsíros, vagy ha kattant, akkor a Bogár nevet is lehet Bogarasnak, meg nem tudom minek csúfolni. Nekem volt ismerősöm Száz(!!!!) vezetéknévvel és nem volt egy filigrán alkat ő maga, csak a tesói.

2023. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!