Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt alkoholista? Meséljen...

Van itt alkoholista? Meséljen egy kicsit magáról és a szenvedélyéről!

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,majd bevallja neked,és még mesél,is,a legtöbb alkesz azt se tudja hol van mi a neve ,nem hogy mesélgessen az élményeiről.
2010. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok lesz itt aki meg valaszolna is...
2010. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal, ráadásul tapasztalataim szerint a legtöbbjük nem tartja magát alkoholistának - ő csak szeret inni, szereti az xy pia ízét, csak kicsit el akarja feledni a gondokat stb. -de ő aztán nem alkoholista,nincs rászokva - mondják ők...
2010. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alkeszokat a kocsmában faggasd, mert ők nem a gép előtt ülnek.
2010. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok alkesz, de haladok afelé sajnos.

pont a napokban határoztam el, hogy abbahagyom, mielőtt még rámenne az egészségem és az összes pénzem.


kb 4-5 hónapja minden este lecsúszott egy sör. vagy kettő. sosem több, nem ittam magam halálra, a rövidet meg sem bírom inni.

de amikor már úgy érzem, hogy kell az az egy sör esténként, és ki vagyok borulva, ha nem ihatom meg, az már függőség.


szóval pár napja "tiszta" vagyok. :D ez is, mint oly sok minden más csak elhatározás kérdése.

2010. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Feccó27 válasza:

Jó pár éve én is megiszom a napi 1 sörömet , és rendesen rosszul esik ha elmarad. De nem tartom alkesznak magam, mert az alkohol-mentesnek is nagyon örülök ha kocsival kell hazajönnöm a melóból.


Alkoholizmus az az amikor pia nélkül elvonási tünetek jelentkeznek.


De tényleg nem nagyon vallja senki, hogy alkoholfüggő lenne....

2010. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!