Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti hányszor jár el a párod...

Heti hányszor jár el a párod szórakozni? És te?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy csak úgy szórhassuk a pénzt.

Szerintem heti 1 alkalom bőven elég mindkettőnknek, és a pénztárcánk is csak ennyit enged.

Másnál ez hogy van?


2010. okt. 2. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem járunk el.Pedig megtehetnénk.Mindig hozzánk jönnek a barátok.A kert nagy, van karakee, szalonnasütés, minden más, mi itthon érezzük jól magunkat!
2010. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem járunk el.

Általában heti 1x szokott lenni egy napunk,éjszakánk,amikor nyugodtan szórakozhatunk együtt,de ezt otton szoktuk megtenni,akkor "bulizzuk" ki magunkat,kettesben.

Ezen kívül vagy hozzánk szoktak jönni barátok,vagy mi megyünk hozzájuk,mikor mi a program. Ez úgy 1-2-3 havonta van,mikor hogy jön össze.

Messze olcsóbb,és hangultosabb,mint ha beülnénk a kocsmába,vagy elmennénk a discoba...

2010. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az elozo baratommal eltem egyutt, akkor heti 1 szer elmentunk diszkoba, vagy beultunk egy barba. Kethetente kb meg eljutottunk baratokhoz is, vagy ok jottek el hozzank. 26 vagyok, de nekem meg igenyem volt akkor arra, hogy neha kitomboljam magam.

A mostani baratom otthonulo tipus, es inkabb leli oromet abban, ha szombat este megnezunk egy filmet, borozgatunk a teraszon, beszelgetunk, neha atjonnek a barataink vagy mi megyunk at hozzajuk. De nem heti rendszeresseggel. Lehet, hogy kezdek felnoni es megkomolyodni, mert en is jobban ertekelem a vele kozosen eltoltott esteket, mint a cigifustot meg a hajnali felreszegen valo hazakuszast :)

2010. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
évek óta nem voltunk sehol..
2010. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

heti 2-3 max, de ha mindketten otthon vagyunk együtt megyünk és nem külön. Remek baráti körünk van, összehoztuk az ő barátaikat az enyémekkel, így a barátaink is barátai egymás barátainak :)))

Legtöbbször kocsmába megyünk, karaokeezni, vagy simán meginni valamit...De gyakran megyünk egymáshoz is, már amikor otthon vagyunk. Év közben nem sűrűn, heti 1 vagy kéthetente egy. Attól függ milyen a kedvünk.

2010. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

sehányszor. Szegény férjem állandó éjszakás, így nem igazán van kedve hétvégén elmenni. Havi 1-2x megyünk de csakis együtt. Ö nem vágyik külön bulikba vagy haverozásra, csak velem akar mindenhova menni. És én is így vagyok vele. Mostmár föleg, hogy van egy 1 hónapos kislányunk. Inkább a családdal van:)

22/L

2010. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Bulizni egyáltalán nem járunk el, ha erre gondolsz. Ha van valami jó film a moziban vagy darab a színházban akkor azt megnézzük, havonta kétszer étteremben vacsorázunk, alkalomadtán uszodába, vidámparkba, állatkertbe megyünk, stb. DE, nekünk már van két gyerekünk, úgyhogy ezeket mind családilag csináljuk. Nincs igényünk másféle szórakozásra, pedig még huszonévesek vagyunk. Külön amúgy sem jártunk soha szórakozni, az úgy nem lett volna az igazi.
2010. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi általában munka után (együtt dolgozunk) beülünk egy italra valahova, ahol a többi ismerőssel találkozunk. nem minden nap, de heti párszor.

ezen kívül 2-3 hetente étteremben vacsorázunk.


ha csajbuli van vagy barátnőzés, ritkán, egyedül megyek, mert tudom, hogy unná, ha bulizna, de nincs kedvem, akkor egyedül megy de nem marad sokáig.

2010. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyszersem... nélkülem nem akar szórakozni menni és én se nélküle... havonta 1-2 x szoktunk szórakozni...együtt... ennyi bőven elég is. 26/nő
2010. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
úgy érzem kinőttem a bulizásból, pedig nem vagyok egy vénség. néha együtt elmegyünk a haverokkal sörözni, dumálni, vagy egy kis házibuli valakinél.
2010. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!