Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak a barátnömmel....

Mitcsináljak a barátnömmel. Vélemény?

Figyelt kérdés
sziasztok. 14 éves lány vagyok.eléggé egy egyéniség. soakt szeretek viccelödni,beszélgetni ismerkedni. van egy barátnöm aki pont az ellentétem nagyon ekvesett beszél de sose jó neki semmmi és senki. rajtam kivül nincs is barátjai. mostanábba nagyon idegsit hogy mindenbe utánozz..egyszerüen ugyan azt mondja csinálja oda emgy ahova én és ki akar sajitani. megsértödik ha mással vagyok mással beszélek. egy önálló mondatta nincs . engem ez nagyon idegesit. mit csináljatok. titeket is idegesitenne? elöre is köszi:)
2010. okt. 2. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért. és h.félre ütöttem a betüket.
2010. okt. 2. 12:22
 2/5 anonim válasza:
Csak a saját egyéniségét keresi!Sztem próbálj vele beszélgetni és ne hagyd magára !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen elveszett bárányka voltam jó 7-8 éve:) Nekem azért nem voltak barátaim mert nagyon visszahúzódó voltam, és igen én is utánoztam azt az 1 barátnőmet akivel elvoltam.De neki ez nem jelentett gondot, sőt, inkább mindig bíztatott hogy vegyünk ugyanolyan ruhát, ugyanolyan táskát stb. Szerintem ne fordulj most el tőle, mert nagyon egyedül érzi magát és csak be akar illeszkedni közétek.Nekem is nagyon rosszul esett volna anno, ha az a barátom akibe utoljára kapaszkodni tudtam ott hagyott volna!Beszélgess vele és vesézzétek ki a témát.


20/L

2010. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válkaszokat. nem akarok el fordulni. nem vagyok felszines ember.eléggé lelkis avgyok. de nagyon idegesit h. mindig vele kell legyek.... meg ugyan azt cisnálja stb..szerintem jó ha kicsit mindenki más... értitek?
2010. okt. 2. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, hogy a barátság nem csak két ember között lehet.

Ha ennek ellenére önző módon csak ő akar központban lenni, el kell küldeni.

2010. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!