Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legmeghatározóbb családi...

Mi a legmeghatározóbb családi emléked? Amire tisztán emlékszel, ki hol állt, ki mit csinált, mi volt, hogy volt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsődés koromból emlékszem tisztán 5 pillanatra is, és mivel nagymamám is ott dolgozott, ezek családinak számítanak végülis. :)

Asszem 4 éves koromig jártam majdnem bölcsibe, így ezek ilyen 3-4 éves koromból származhatnak, de nyilván nem tudom pontosan.

2022. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, félreolvastam, legkorábbit értettem, nem legmeghatározóbbat, my bad :D
2022. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolában bántottak, és folyton elszöktem az iskolából. Volt több megbeszélés is ezzel kapcsolatban, a legutóbbi a háziorvosom, a pszichológusom, az iskola vezetőségével és a rendőrség bevonásával történt.

Ott (is) engem hoztak ki hibásnak, engem okoltak, mert nem tudtam beilleszkedni és kiforgatták a szavaimat, és mindig az osztályom oldalára forgattak ki mindent. Például amikor megvertek a tesi szertárban, arra is azt mondták, hogy csak játszani akartak, amikor leköptek, azt is csak játékból tették.

Manipulátornak állítottak be, az öngyilkossági kísérleteimet is a manipulációs taktikáimnak mondták be, és jogtalannak, alaptalannak mondták az érzéseimet, bajaimat. Például: akkor még nem tudtam, de nagyon erős szociális fóbiám volt, mindenkiről azt hittem, hogy engem néz, engem röhög ki. És amikor megdicsértek, hogy milyen szép vagyok, akkor elmosolyodtam, és akkor ebből azt a következtetést vonták le, hogy nem is félek az emberetől, nincs nekem semmilyen bajom.

Tisztán emlékszek erre, és az azt követő dolgokra. Borzalmas volt. Ennek már 6 éve, azóta jól vagyok.

2022. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnék egyet kiválasztani, de volt pár amire tisztán emlékszem hiába voltam akár egészen kicsi.
2022. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!