Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért ilyen ellenséges...

Vajon miért ilyen ellenséges velem a gyerekem apja?

Figyelt kérdés

6 éve mentünk szét. Megcsalt, el is költözött a nőhöz, külföldre. Nem mondanám, hogy szépen váltunk el de nagyjából lenyugodtak a kedélyek. Ezután nem sokkal megismertem én is a férjemet.

A gyerekem apja egy darabig tartotta a gyerekkel a kapcsolatot aztán nem. Immár 5 éve egyáltalán nem kereste semmilyen formában. A havi gyerektartást fizetni. Egyszer még 2 éve fel akartam venni vele a kapcsolatot a gyermekelhelyezés miatt, de bunkón és flegman válaszolt, nem volt hajlandó a címet megadni és nem működött együtt. Le is tiltott Facebookon meg ilyenek.

Most pár hónapja nagyon össze vissza küldte a gyerektartást az elmúlt hónapban nem is utalta el és felvettem a párjával a kapcsolatot mert ugye vele nem tudom. Hogy ne haragudjon a zavarásért de ebben a gazdasági helyzetben ez így nagyon nem jó, hogy nem utal. A csajszi is normálisan válaszolt, hogy nem tudja miért nem utalt de beszél vele, hogy utalja el a pénzt.

Majd egyik rokonon keresztül üzent nekem, hogy ha még egyszer írni merek neki vagy a párjának soha semmit nem fog utalni és ha ezt nem tartom be akkor mehetek a bíróságra se fogja őt érdekelni, hagyjam őket békén.


És igazából nem értem. Én nem bántottam meg őt soha. A gyerektől se tiltottam el soha. Ő döntött igy. Nem értem, hogy miért nem lehet normális felnőtt módjára beszélni. Mindig békén vannak hagyva, én nem akarok vele beszélgetni. De nem tudom felfogni, hogy miért kell így viselkedni.


2022. dec. 9. 12:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
#18: Attól, hogy a te apád egy tróger, egyáltalán nem tudhatod, hogy itt mi a helyzet. Érdekes, hogy a kérdező nem válaszol a kérdésekre. Tényleg nem gyanús, hogy évekig fizet rendesen, majd egyszer csak elmarad a dolog? Nyilván van valami ok a háttérben. Ki tudja milyen volt az a megkeresés, milyen az új asszony, milyen egyéb dolog van a háttérben...
2022. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!