Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családod hogy viszonyul a...

A családod hogy viszonyul a párodhoz? Az ő családja hogy viszonyul hozzád? Mi az, amit elfogadtak, mi az amit nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
De felbsznak az ilyen kérdések...Mi az, hogy elfogadtak, meg nem? Ha én valakit a társamul választok, akkor nem érdekel senki véleménye. Pont az fog érdekelni, hogy a szüleim mit gondolnak, teljesen más az értékrendünk.
2022. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én családom nem szereti a párom, alig várják, hogy szakítsunk. A párom családja nagyon szeret engem, elfogadtak az első perctől.
2022. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnk szülei elfogadták és szeretik a másikat. Vannak amit nehezményeznek, pl én anyukám, hogy a férjem 3 műszakozik (szerinte rá fog menni az egészsége), az ő anyukàja meg azt, hogy nem érdeklődöm a vallása iránt, de ezt ugyanúgy a fiától is nehezményezi :)
2022. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim imadják a ferjemet. Az első férjemet nem kedvelték, de elfogadták, hiszen az én párom volt.

A ferjem anyja nem hajlandó velem találkozni, nem is ismerem. A ferjem apja totalisan erdektelen felém, őt csak a kaja meg a cigi érdekli.

2022. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
A szüleim szeretik a párom. A párom családjából az apja és a nagyanyja kedvel, az anyja ki nem állhat. Eleinte az volt a baja, hogy nem jómódú családból jövök, utána meg hogy lett diplomám meg most már jól keresek, hirtelen nyalni kezdett de akkor meg már engem nem érdekelt.
2022. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadták, igaz amugy is simerték
2022. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Anyóssal nem beszélünk (férjem sem). 6 évünk alatt talán 1 ev volt amikor próbáltak javítani a viszonyt, de ennek az lett a vége, hogy hívatlanul beállított az esküvőnkre, mert azt hitte meg van hívva 🤦‍♀️ majd jelenetet rendezett, mert nem ő volt a közeppontban.

3 éve nem beszéltünk vele.


Részemről anyám bírja a férjemet, de nevelőapám a mai napig utálja. Így anya se viszi túlzásba. Ők nem jönnek hozzánk, mi meg kb félévente megyünk hozzájuk a gyerekekkel.

(Van 2 gyerekünk)

2022. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
A szüleim szeretik a páromat, anyum távolságtartóbb, de mindenkivel az. Az ő anyukája lányaként szeret engem, én is szeretem őt, nagyon jó a kapcsolatunk.
2022. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Apa kedveli, a családom kedveli, a mostohaanyám utálja (ő magán kívül mindenkit, szóval nem is lep meg).


Engem kedvelnek, bár elég zárkózott vagyok.


Egyébként ha mindenki utálná őt, akkor annyi történne, hogy nem járnánk haza közösen.

2022. nov. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tegnap megpróbáltam tanulni, nem mentem sokra, dolgozott az ideg bennem rendesen.

Nagyon szép es jó dolog a kollégium, de nem lehetek ott egész életemben, ugyanúgy haza kellene jönnöm, és nem a kollégiumból szeretnék elköltözni.

2022. nov. 29. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!