Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy embert...

Szerintetek ha egy embert magánéleti kérdés elé állítotok, akkor a kitérő válasz mindenképp azt jelenti, hogy sántít valami?

Figyelt kérdés

Ha az embernek nincs titkolnivalója, akkor érdemben válaszol , magyarázatot fűz a kérdéshez, nem ?

Számotokra a kérdés elől való kitérés azt jelntené, titkolnivalója lehet?


2010. szept. 29. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül.Lehet az is,hogy egyszerűen nem akar a témáról beszélni..Nincs semmi titka csak nincs kedve beszélni róla..
2010. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ezt jelenti. A magánélet attól magánélet, hogy nem tartozik mindenkire. Én sem szoktam mindenkivel megosztani a magánéletemmel kapcsolatos dolgokat akkor sem, ha kérdezi valaki.
2010. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiert nem szivesen beszelek a maganeletemrol mindenkinek, attol meg nem titkolok semmit...egyszeruen csak ram tartozik meg azokra akik fontosak nekem, masra nem igazan.Ennyi:)
2010. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene válaszolnia neked? Lehet, nem akarja veled megosztani a személyes dolgait.
2010. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs, inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy ha kérdőre vonom valami miatt, akkor miért nem ad magyarázatot és intézi el egy semleges "nem értem , miről beszélsz "-szel.
2010. szept. 29. 20:55
 6/8 A kérdező kommentje:
A kettőnk ügyéről kérdeztem ... Úgy érzem, ez mindenképp rám tartozik .
2010. szept. 29. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel úgysem ismerünk, beszélhetnél világosabban.


Egyébként valószínűleg azért nem válaszol.....mert nem akar.

2010. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizalmas viszonyban vagytok, pl. ő a párod, vagy valaki akivel éppen alakul(hat)na valami, akkor ez bizony azt jelenti, amire gondolsz. Ez a kitérő válasz jelzi, hogy nem akarja, hogy Te tisztán láss. Terelés, mert nem akar színt vallani.
2010. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!