Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a tesómnak?

Mi baja lehet a tesómnak?

Figyelt kérdés

vagdossa magát,cigizik,ritkán mosolyog,ha hazajön általában vagy mérges vagy szomorú,vagy mindkettő,nem beszél,vagy csak alig,flegma,ilyenek..

amúgy 15 éves


2010. szept. 29. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy emo-s.
2010. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

ja és rettenetes csúnyán beszél,mint egy kocsis!!

nem öltözik emosan,bár most sok a fekete a cuccai között pl. cipője,körme,stb..

ha kérdezem mivan vele,mondja: semmi. közöd ?

szólok neki h jöjjön be,mutatok neki vmit,erre ő : mit akarsz ??

2010. szept. 29. 16:19
 3/23 anonim ***** válasza:

Kamasz...

Lehet nem ártana neki egy kis beszélgetés valakivel...

Próbálj meg beszélgetni vele, hátha elmondja mi nyomja ennyire a lelkét...

Ám ezek a vagdosások miben nyÍlvánúlnak meg? Általában ezeket figyelemfelkeltés céljából csinálják az ilyen korú fiatalok, ám nem árt óvatosnak lenni, nehogy valami hülyeséget csináljon...

2010. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségzavar,lelki probléma,emo divat,stb stb,mindenképp pszichológus,mivel egy kiegyensúlyozott boldog divat emós divatból nem vagdossa magát,itt baj van nem is kicsi,de elsősorban beszélgetnék szüleitekkel,hasonló fiatalokkal foglakozom.
2010. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%

Nem tehetsz sokat...

Biztos eldöntötte, hogy a világ rossz, és mindenki ellene van. MAjd elmúlik. Egyszerűen csak ne törődj vele.

2010. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Ne törödjön a terstvérével,ez ám a tanács,ezért van ennyi depis ember mert szartok egymásra.
2010. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem feltünési viszketegsége van vagy szerelmi bánat.Én is 15 vagyok 2 éven át voltam szerelmes egy lányba és nekem is megfordult a fejembe a vagdosás de ez nem következett be.A cigin kívűl a többi nálam is jelentkezett.Ha akarsz vagy ő esetleg valakivel beszélgetni írj az a-mail címemre:naruto25@citromail.hu (7 évesen csináltam a címet xD) és megadom az msn-em :D hát ha tudok segíteni persze csak ha akarod/akarja
2010. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Azért vagdossa magát mert néhány haverjával kitalálták hogy ez jó nekik!

Drogok?Nem árt ha szemmel tartod,nehogy nagyon rossz útra térjen!

A szüleiteknek nem tűnt fel?

2010. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
(az vagyok aki az e-mail címet adta) és ne gondolj rosszra nem vagyok őrült csak én nagyon kétségbe voltam esve mert senkihez nem fordulhattam tudod a tesómmal és a szüleimmel ilyenekről nem tudok beszélni sajnos.Amúgy már nagyon megbántam hogy akkor nem tudtam semminek sem örülni de msot már a régi vagyok.Ezt csak azért írom le hogy ha elgondolkodtál az ajánlaton de azt goddoltad h "ez is őrült" ne hogy emiatt riadj vissza ;)
2010. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

16:31 tök jó fej vagy!!!

Bocs az OFF-ért.

2010. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!