Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggodalomra?

Szerintetek van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Nemrég a párom elmesélte, hogy egyik munkatársa össze akarja hozni a rokonával. Ő viccesen fogta fel, és mondta, hogy nem érdekli úgysem. Számomra már kevésbé volt vicces és aggódom mi lesz, ha mégis beleszeret másba :(
2010. szept. 29. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

A munkatársat verném orrba.

Amúgy őt számonkérhetnéd, elmondhatod neki, hogy nem jó vicc.

Bár amíg a párodnak vicc, addig neked is az kell legyen.

2010. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Elég bunkó a párod munkatársa, ha tudja, hogy párkapcsolatban él. Erre azt az örök igazságot tudnám mondani, hogy minden dologhoz két ember kell. Ha jól megvagytok, nem szeret bele másba.
2010. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A munkatársnak lehet te tetszel és igy akar kapcsolatotokba éket ütni.
2010. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.Ha a párod igazán szeret,akkor nem hagy el a munkatársa szórakozása miatt.A munkatársnak meg jól megmondanám a magamét...
2010. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem ismerem ezt a munkatársat, és ő sem engem,ugyanis nem ebben a városban dolgozik :(
2010. szept. 29. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyesmiből ritkán esik valami aggódásra méltó esemény!

Előre ne idegeld magad!

2010. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez egynlőre szóbeszéd, reméljük az is marad:D
2010. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!