Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a 18 éves lányod számos szexpartnert tart ahelyett hogy stabil párkapcsolatot és nem is akar?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 15:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
12%
Szép nevelés…,
2022. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
23%

Egyrészt, valamit én is elcseszhettem, ha nincs igénye párkapcsolatra egyáltalán. Ha egy ideig nem akar az más, de ha pl. kijelenti, hogy soha nem akar később se egy élettársi kapcsolatot sem család címszó alatt, annak általában nem csip-csup oka van. Nem azt mondom, hogy 14 éves korban kell összejönni és holtomiglan-holtodiglan, mert ma már kb. kivitelezhetetlen, mert nem 40 évesen halnak az emberek.

Másrészt, ha már elcsesztem, akkor annyit tudok még tenni, hogy a lelkére kötöm, hogy ragaszkodjon a kotonhoz, foggal-körömmel és járjon szűrésekre.

2022. okt. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekelne, de az én lakásomba nem hozná az alkalmi kapcsolatait - nem szeszély, hanem mert idegen embert nem engedek be.
2022. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként mennyiben más, amikor egy fiú dug kéthetente más nőt?


Ja, mert neki pénisze van lehet, a csaj meg egyből k... lesz? Undorító kettős mérce.

2022. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
59%

#54

Én pl a fiamban is csalódnék ilyen esetben, semmilyen kettős mérce nincs bennem.

2022. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
37%
54: ha fiam lenne, ott is elgondolkodnék, hogy milyen mintát adtam át, ha ennyire nem akar az életébe stabilitást.
2022. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
0%

Milyen Fiú?


20 éves kor alatt 100 fiúból 70 még csak képen látott puncit vagy a homokozóba, de az nem érvényes!


A legtöbb dugni se tud a sok recskabajnokság miatt amit ebben a korban sulykol beléjük a tinimédia / más liberálbullshit csatorna.

Mert a punci és a gazdája is máshogy működik mint a marokmarcsa!

Bizalom nélkül esélye sincs a fiúkáknak...

2022. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
30%

Egy sima tamponosdobozt legalább 5-10 percig tanulmányoz egy átlagtini, majd ti komolyan elhiszitek, hogy vannak olyanok is akik fszról fszra ugrándoznak?

Na neeeeeeeee.....


A barátnők / környezet véleménye az első meg a smink!

2022. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
97%

#57

Köszönjük a tudományos megalapozottságú szociológiai tanulmányt. Jár az MTA doktori.

2022. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
0%
Tanuljatok homoszexuális / bi hapsikól csajozni, mert a bizalom kiépítésében ők a legjobbak, és ezért (is) csöpög rájuk több nő, mint egy átlag fiúra! Nameg a másik ok, hogy többet adnak magukra!
2022. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!