Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted van köze hozzám a...

Szerinted van köze hozzám a nagybátyám feleségének?

Figyelt kérdés
Apum testvérének a feleségéről van szó. Ez a második felesége nagybátyámnak(keresztapumnak, első felesége az igazi keresztanyám volt akit imádtam, apumnak is második felesége van, mivel anyut elhagyta.) Ha megyek nagybátyámékhoz a felesége elhordja anyumat meg anyai mamámat mindennek... igaz hogy apum meg apai nagyi is szokta szidni anyumat meg az anyai nagyimat de ők a véreim, ellenben a nagybátyám feleségének mi a franc köze van anyámhoz? Nem bántotta őt anyum soha szinte nem is ismeri csak látásból. Meg nekem is beszológat mindig mondja"én 46 éves vagyok fiacskám, te meg csak 19 gyerek vagy még, én aztmondok amit akarok, de te nem" .. megszakítottam azóta velük 2 éve a kapcsolatot... 21F
2022. okt. 8. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

"megszakítottam azóta velük 2 éve a kapcsolatot... "


Nem úgy tűnik, ha még mindig ezen kattogsz.

2022. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nagyon jól tetted hogy megszakitottad a kapcsolatot de ne törődj velük! Aljadékok
2022. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy debilt csináljon belőled a családod!
2022. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán van köze.
2022. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne töpreng ezen, éld az életed nélkülük.
2022. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval, ne bekuljek veluk ki? Nem fognak valtozni.... amugy koszonon mindenkinek valaszokat
2022. okt. 8. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kibékülnétek is (kezdeményezheted), de ha ismét kezdik a régi szöveget az ócsárolást, akkor megkérheted őket, hogy az ilyen irányú véleményükre nem vagy kíváncsi, hagyják abba, esetleg engedd el a füled mellett, ne reagálj. Ha tarthatatlan a helyzet, akkor tényleg szakíts velük.
2022. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már 1x próbáltam ugyan úgy még roszabbak lettek... sajnos ezvan pedig 1x elünk
2022. okt. 8. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben biztos nem békülnek ki velük + ha rájöttek volna hogy miért szakítottad meg velük a kapcsolatot akkor változtattak volna rajta és megkeresnek ők téged de gondolom nem ez történt szóval ők a mai napig azt hiszik hogy ők tökéletesek és te vagy a köcsög mert nem keresed őket!

Ilyen emberekkel felesleges foglalkozni ne akarj saját magadnak rosszat!

2022. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!