Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiányom van. Mit tegyek?

Szeretethiányom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő a probléma: szeretethiányom van.

A szüleim lig törődnek velem, csak az elvárások vannak, hogy takarítsak ki meg tanuljak, de semmi törődés. A fiúk átnéznek rajtam, így barátom sincs. Lány barátaim vannak egy páran, de ők sem törősnek velem, csak folyton vásárolni akarnak, Justin Bieberről beszélni meg a pasizásról.

Éjszakánként bőgök, nem birok aludni. Amikor végre sikerült, megint felkeltenek a könnyeim. Mit tegyek?

14/ l


2010. szept. 26. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd!Kamaszkorban érzékenyebbek vagyunk.Ne azzal foglalkozzàl mindig,hogy kitörõdik veled,te törõdj magaddal,az viszont kàr,hogy a szüleid nem foglalkoznak veled.
2010. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is "szeretethiányom" van szerintem, de nem tudok rá megoldást.


17/F

2010. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szia. én 15/l vagyok, és sokszor én is aztérzem, hogy szeretethiányom van. de általában tudok rá megoldást. ha érdekel, vagy csak szeretnél beszélgetni valakivel(ami nekem sokat szokott ilyenkor segíteni), akkor írj priviben.:)
2010. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vegyetek egy kiskutyát. Nekem 2 is van. Ha szeretethiányom van, megölelgetem őket és játszok velük. Ez néha segít.

Vagy odamegyek az egyik munkatársamhoz és kérek tőle egy "szeretetölelést".

2010. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én így voltam tavaly, nemnagyon tudtam mit csinálni magammal mert az osztályban nem szerettek, de újsuli újbarátok helyrerakott engem. :) ha akarsz beszélni róla vegyél fel msn re ugyanaz mint az emailom. 15/f
2010. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a álaszokat!:)

Bocsi, nem akarok bunkó lenni, de nem merem priviben megírni az msn címem, mert volt már hogy visszaéltek vele.

A szüleim pedig olyan szinten foglalkoznak hogy "na mi vt a suliban?" csak éppen amikkel kellene azokkal nem. Pl fogalmuk sincs róla hogy mi szeretnék lenni ha nagy leszek.

2010. szept. 26. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor nemofntos az msn, hát mi akarsz lenni ha angyleszel? :) beszélgess velük többet és hátha fognak kérdezgetni. hanyadikos vagy?
2010. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

dettó... nálunk is ez volt rég!


Talán le kellene foglalnod magadat vagy a figyelmedet elterelni: ha van lehetőséged iratkozz be hip-hop táncra -ott új barátokra is szert tehetsz - vagy valami küzdő sportra vagy aerobic-ra. Vagy szerezz be egy kis élőlényt! Hörit (kb 2-3 évig élnek) vagy csincsillát (10-12 évig élnek), vagy halazz egyet (akvakertesz.hu hogy kedvet kapj!)


Tervezd meg a jövődet, ha jól sejtem most 8-as vagy... nézz utána, hogy hová szeretnél tovább menni, és már most készülj a felvételire!


Amúgy van valami hobbid?

Mit szeretsz a legjobban csinálni?

Merre mész majd tovább tanulni?



Ne légy elkeseredve, mindenki átesik ezen!

2010. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
te korodban midnenki átesik ezen, de ha nagyon egyedül érzed magad, és a barátaid nem értenek meg, szerintem is jó ötlet egy kiskutya. Hihetelen mennyi szeretetet tud adni, neki te vagy a legfontosabb a világon, amíg csak él. Gondold meg :)
2010. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

19:15 -ös vagyok.

oké, ha nemszeretnéd megadni, nem kell, de ha beszélni szeretnél írj nyugodtan privibe egy másik e-mail címről:)

2010. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!