Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék lenéznek, pedig nem...

Anyámék lenéznek, pedig nem is ismerik a képességeimet, ez jogos?

Figyelt kérdés

Egy pincészethez elment dolgozni a családom. Nem bejelentett munka, maszek alapon.

Apám intézte, hívta anyámat és a tesóimat. Nekem nem is szólt, hogy akarok-e menni, vagy lenne kedvem hozzá. Anyámtól tudtam meg, hogy ma mennek szüretelni, 2000 forintos órabérért. Kérdeztem apámtól, hogy nekem miért nem szólt, erre az volt a válasz, hogy nem bírnám. Pedig nem is tudja, hogy mit bírok és mit nem.


Így is öcsémnek meg húgomnak vesznek mindent, szeretnék új ruhákat venni, jól jött volna az a pénz.


Erre benyögi, hogy mehetek majd bort címkézni 500-600 ft-os órabérért, aztán 4 órába keresném meg az ő órabérüket. A kínaiba se veszek 10 000 forint alatt téli kabátot, a cipőről meg nem is beszélve. És akkor kéne még nadrág, pulóver.


Direkt nem szólnak, aztán meg kitalálják, hogy már későn döntöttem el, hogy akarok menni, pedig péntek reggel tudtam csak meg, hogy egyáltalán van ilyen lehetőség, azt is az öcsémtől. Péntek délután találkoztam apával akkor mondtam neki, és ekkor mondta, hogy későn döntöttem el, hogy megyek.


2022. szept. 24. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg te a szőlőtermelőt, kérdezd meg tőle, van-e szüksége még munkásra. Valószínűleg igent fog mondani, mindig hiány van dolgozóból.
2022. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
keress más melót akkor tuti van más si a környéken.
2022. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem jogos. Pereld be! :)


Aki munkát akar, az keres magának, nem arra vár, hogy majd más ássa ki neki a gesztenyét.

2022. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Elég hihetetlen ha a szülő nem tudja mit bír a gyereke.
2022. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogtalan, anyám is ezt szokta. Ez a mániája. Első jó ötletet mondot. Anyádnak meg kerek perec mondd meg, hogy nem gondolta át a dolgot és alaptalanul állít olyat ami téged hátráltat.
2022. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!