Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha félénk vagyok?

Mit csináljak ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami bátor. Nem merek mindent megcsinálni amit mások. Most a haverjaim azzal szórakoznak h kimennek éjszaka a temetőbe. Én inkább élők között szeretnék lenni és sokszor cseszegetnek ezért. Meg amúgy is...az egy temető. Ha durvább horrorfilmet nézetnek velem akkor is tökre bevagyok szarva. Elegem van ezekből a temetős, szellemidézős hülyeségekből. Ha nem bäszogatnának ezekkel sokkal jobban kijönnék velük. A temetőbe éjszaka 1-2 lány szívesebben kimegy. Nem tudok mit csinálni h ne féljek. Szerintetek nagyon gáz?

16/F


2010. szept. 26. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

csak nem gothosok a haverjaid?

amugy nincs mitöl félni a temetöben maxha a temetö mellet cigánytelep van..

2010. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amugy remélem nem üvöltöznek/rongálnak mert az nagyon parasztság
2010. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom h mennyire gáz-e. Nekem nem kellett mondani semmit én magamtól megcsináltam bármit szinte.

Ajánlom h fogd magad és 1 határozott lépéssel menj befelé. Meglátod majd h semmi veszély nincs.

Minden ugyanúgy fog állni mint előtte.

18/F

2010. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én nappal is szívesebben kerülöm nagy ívben a temetőt XD nem gáz, egyáltalán nem muszáj követned a haverokat, ha nem akarod ^^ a szellemidézés meg felelőtlenség, mert vannak, és balul is elsülhet =_= egy fiúnál sem baj a félénkség, sőt, inkább így kevesebb bajba keveredsz... cikiznek? Sz.rd le :D én mindig ezt csinálom XD


17/L

2010. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

16-17évesen azért lehetnétek komolyabbak mitöl kéne félni?:S

volt hogy haveral télen 1 200éves temetön mentünk át(arrra rövideb volt az út) és nem féltem söt érdekes volt benött megferdült sirok régi emberek 1régi korból

2010. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a szellem idézés meg 1 hülyeség:D
2010. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell minden hülyeségbe bele ugranod csak azért mert ők azt mondják. Attól nem leszel kevesebb és ha igaz barátok lennének akkor olyanak fogadnának el amilyen vagy.
2010. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha élő emberekről lenne szó akkor felőlem mehetnénk mert még ha meg is támad meg tudom magam védeni :D

de azok nem is élnek

2010. szept. 26. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
de tekintve ,hogy nem élnek nemis kell megvédeni magad tölük
2010. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz,én se csinálnám meg.Utálom a temetőt,meg az ilyen dolgokat.Nappal sem jó bemenni oda,persze az más ha meglátogatsz valakit.Ráadásul éjszaka rádborulhat egy sírkő,vagy akármi történhet.A szellemektől nem kell félned,mert(nem is léteznek).

Egy jó tanács:Mond meg a haverjaidnak,hogy csinálják ezt egyedül és téged ne rángassanak bele,ha nem akarod...

Vagy ha mégis,akkor legyél egy kicsit lazább,menj be és kész.Ne parázz úgyse lesz semmi.De lehet,hogy csak szívatni akarnak.

2010. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!