Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám 60 éves lesz szerinte...

Édesapám 60 éves lesz szerintetek mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Apósom 60. szülinapjára meglepi bulit szerveztem egy hangulatos étterembe. Eljöttek a sógornőmék, a legjobb barátja és annak a felesége és mi. Sosem fogom elfelejteni az arcát, ahogy belépett a terembe. :))
2010. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hm.. az én tanárom nemrég lett 60 éves, és a lánya (mivel egy buli most nem fért volna bele ) azzal lepte meg, hogy írt az apja ismerőseinek, hogy mindenki küldjön egy képeslapot az apjának szülinapjára (meg hogy mindenki szóljon mindenkinek, akit ismerhet)..lekenyerezte a postást, és elintézte, hogy a születésnapján kapja meg egyszerre az összeset.Amikor kinyitotta a postaládát reggel, kizúdult vagy száz boríték. : D
2010. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!