Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ezzel problémám?

Csak nekem van ezzel problémám?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, ezért bocsánat. Egy kis háttérsztori hozzá: a szüleim elváltak, még régen, és kéthetes váltásokkal töltjük testvéreimmel velük az időt. Apukám azóta újraházasodott, most gyereket várnak.

Szóval pár nappal ezelőtt meghirdettek eladónak néhány régebbi szekrényt, amivel még semmi gond, mert már korábban mondták ezt a szándékukat, és meg is értem, több változás várható ugye a baba miatt. Az a gond, hogy nem szóltak nekünk, és Facebookon láttam, hogy kiraktak róluk képeket, ráadásul az egyik a ruhásszekrény belseejéből készült, ami azért nem épp kellemes, elvégre mégis csak a privát szféránk része. Éppen anyukánknál voltunk, és ma volt a váltás, este hét körül, amikor szóltak, hogy a szekrénynek már van vevője, és holnap már el is vinné őket. Ergo nekünk ki kell pakolnunk azokat holnapig. Az említett szekrényekben ruhák, régi játékok, dísztárgyak vannak, illetve van egy könyvespolc is köztük. Van egy beépített szekrényünk, amin majd a húgommal osztozkodnunk a ruhák terén, ráadásul ezen szekrények felében apukánk cucca van. Mondjuk ez még nem olyan vészes, de mégis csak feleannyi helyünk lett. Illetve ezek a bútorok a nővérem szobájának bútorzatának majdnem egészét teszik ki. Illetve nincs is nagyon hely a többi lomnak a szekrényekből. Azóta is csak azt hallgatjuk, hogy jó lenne minél hamarabb kipakolni belőlük, pedig csak ma jöttünk át. Illetve azt is hangoztatják, hogy feküdjünk le minél hamarabb, mert emiatt majd korán kell keljünk. Ezzel az a problémám, hogy én éjjeli bagoly vagyok, és szeretek akár háromig fennmaradni, de ezt ugye iskola mellett nem nagyon tudom megtenni.

Amúgy már bocsánat(szerűséget) is kértek, meg mondták, hogy nem számítottak rá, hogy ilyen hamar lesz vevő, én mégis úgy érzem, ezt jobban is megoldhatták volna. Mármint a vevőnek meglehetett volna mondani, hogy várjon még egy-két napot, mert a gyerekek még nincsenek is otthon, és kéne idő hogy kipakoljanak, nem? Vagy túlreagálom a dolgot?



2022. júl. 31. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen igazad van, azért ezt le lehetett volna kommunikálni felétek is. Valszeg az ilyen be se fogja látni, mi is a gebasz a hozzáállásával.
2022. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozni biztosan nem fog, szoval el kell fogadni ilyen ember.
2022. aug. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!