Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztetek amikor kiderült...

Mit éreztetek amikor kiderült h megcsalnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Rosszul. Megalázva, miérteket keresve.
2010. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iszonyú mérges és csalódott voltam. Tényleg csak a Jóisten mentette meg a "mákvirágokat" attól, hogy kitekerjem a nyakukat. Persze, azóta folyamatosan próbálja visszakuncsorogni magát a srác. El nem tudod képzelni, milyen idegesítő!
2010. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A volt férjem, addig csalt, amíg szépen összepakoltam az összes cuccát és kitettem a teraszra. Amikor hazajött megkérdezte Mi ez? - A staférungod, viheted az ügyeletes nődhöz. És elváltam!
2010. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, azért tette, mert hiányzik belőlem valami, úgy éreztem, soha senkinek nem leszek elég jó, nagyon sokáig szenvedtem. Azóta nem is volt barátom.
2010. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megtudtam,szó szerint fájdalmat éreztem a szívemben.15éve voltunk akkor együtt.Megbocsájtottam,de a mai napig fáj.(nem régen történt)Jelenleg is ugy érzem soha nem leszek neki elég jó.10évvel fiatalabb nálam a lány akivel volt.Rengeteget sírok ott ahol senki sem lát.
2010. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fájdalmat, dühöt, megalázottságot és végtelen reménytelenséget. Teljesen magamra hagyatva, elárulva éreztem magam. Csak a legrosszabb ellenségeimnek kívánom ezt az érzést. :P
2010. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én konkrétan nem hittem el. Derült égből villámcsapásként ért.

Utána sokáig semmit, nagyon szerettem a párom, ágynak estem, két hétig nem is nagyon emlékszem, mi volt körülöttem.

Azóta visszafogadtam, de ma már messze nem szeretem annyira, mint akkor, és azóta nem bízom már senkiben.

2010. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

repkedtem a boldogságtól.


szerinted?

2010. szept. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szintén derült égből villám volt, de aztán megkérdeztem: szereted? Azt mondta, hogy igen. Akkor levettem a gyűrűt, és odatoltam elé. Tudtam, hogy nincs értelme küzdeni. Aztán egy hónapig éltem, mint egy zombi, majd lassan magamra találtam. Már 8 éve újra férjnél vagyok, de még mindig megszorítja a szívem valami, ha eszembe jut az a pillanat.
2010. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt, de még emlékszem a fájdalomra. Csak magamat hibáztattam. Nem törődtem magammal, meghíztam, lompos voltam, stb. Aztán a bejelentés után két hét alatt lecsúszott 13 kg, majd lassan még 7, megtanultam öltözködni, sminkelni, a bírósági tárgyalásra már így mentem, és az arcán látni a megdöbbenést és a csodálatot, feledtetett minden kínt. Ez volt a bosszú... Utána vagy egy évig tepert, hogy fogadjam vissza. Jó volt nemet mondani ;-)
2010. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!