Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az igazi énje?

Melyik az igazi énje?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom. Nem vérszerinti, így nem lenne gond ha alakulna közöttünk valami. De egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni. Egy elég intelligens fiúról van szó, rengeteg mindent tud. De mégis néha olyan hülyeségeket mond, a fő "szórakozása" az hogy lerészegedik, mindezek mellett nagyon csúnyán is beszél. Igaz velem annyira nem, de a b*zdmeg gyakran kijön belőle + cifrábbak is. Bár ha velem beszélget kicsit visszavesz sztem. Láttam a haverjaival közös levelezéseit, és velük is olyan bunkó módon írogat...


Miért ilyen? 19 éves amúgy. A haverjaival mutatja meg az igazi önmagát, vagy velem?


2010. szept. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaival viselkedik úgy, amilyen valójában. Neked csak vetít. Ha alapban nem bunkó valaki, akkor nem fogja megjátszani, hogy ő egy tahó.
2010. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te magad is írtad, ha veled van, akkor visszaveszi magát.
2010. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ismerek egy srácot, aki szeret piálni, van hogy kicsúszik neki 1-2 cifra szöveg a száján.


de! egyetemen tanít, és teljesen értelmes, lehet vele rengeteg érdekes dologról beszélgetni, van egy nagyon komoly hobbija, és ha olyan közegben van, akkor sosem gondolnád róla, hogy van egy másik "énje" is.


attól még nem lesz senki alakoskodó, hogy van ahol könnyebben elereszti magát, és van ahol betartja a normákat.


sosem bírtam az olyan embereket, akik mindig csak egyféle arcukat mutatják, és vagy minden helyzetben a jókislány/kisfiú szerepet játszák, vagy az őstahót.

2010. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak azok a fajta srácok, akiknél az a poén, hogy trágár módon, sértően beszélgetnek a haverjaikkal. Az nem feltétlen azt jelenti, hogy paraszt velük egyébként, bár én az ilyen srácoktól tartózkodnék azért, mert nálam meg pont nem ez a menő :D. Ez a viselkedés is a szerves része az ő énjének, szval ha ez nem tetszik, akkor inkább jegeld a dolgot...
2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Mondjuk tény, hogy bizonyos emberekkel én is hol ilyen, hol olyan vagyok. Attól függ kikkel vagyok egy társaságban.

Én pl nehezen nyílok meg, sok idő kell mikre feloldódom.

Ezért van az, hogy akik csak felszínesen ismernek azok egy csendes, alig beszélő visszahúzódó lánynak ismernek. Akikkel meg tényleg jóban vagyok, azok tudják hogy sokat szoktam beszélni, szeretek humorkodni. És én sem tudnám megmondani saját magamról, hogy melyik az igazi énem. (Nem vagyok skizofrém, még mielőtt...)


Csak ha velem ilyen, velük meg olyan, nem tudom jó-e ha a jobbik oldalát látom belőle...

2010. szept. 20. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!