Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyu?

Miért csinálja ezt anyu?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy véletlenül a zsákból kiborult a homok,le az előtérbe,és elkezdett velem olrditani hogy milyen vagyok meg hogy majd jól pofon vág :(

Tökre nem értem véletlen burult ki és mégis akkora lármát csapott..

Aztán meg kiborult a víz akkor meg hogy milyen egy lusta vagyok mert a feltörlővel egyből nem szaladtam :@ Miért??


2010. szept. 20. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
adj neki sanaxot.
2010. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert sok dolga van és ideges hogy nem segítesz eleget. Vagy csak simán ideges. Takarítsd fel és mindjárt jobb kedve lesz.
2010. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos hormonális.... ne törődj vele majd jobb kedve lesz (és reméljük nem is vág pofon). ha te meg segitesz amúgy akkor nem kell hogy lelkiismeretfurdalásod legyen
2010. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

hát nem azért, de szerintem igaza van!

először a homok, aztán víz, takarítani meg büdös, mi?

elég béna lehetsz, h mindent kiöntesz, elejtesz...

2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Front van. Nálad is Anyunál is. Holnap beszéljétek meg, hogy legyetek egymással kicsit toleránsabbak hátha mindekinek jó lesz. De ha ez úgy nem jó, akkor szenvedjen mindenki, de nem?
2010. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
egy szóval nem irta hogy ő borítota ki,amugy uj divat a gyerekből házirabszolgát csinálni,mert a szülűk lusta idegbeteg agressziv disznótehenek.
2010. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Péntek reggel óta kicsit meg van hibbanva mindenki. Ki kevésbé, ki látványosabban. Az időváltozás okozza, Valószínű anyudnál is ez lehet. Van, aki csak bamba, van aki ingerült, én elfelejtek szinte mindent, a pénztáros rosszul ad vissza, a hentes nem azt adja, amit kérek, a zöldséges krumpli helyett almát mér. Még jó, hogy kicsi a település, állandó vevő vagyok, ma már csak nevettem/nevettünk, és azt várjuk, hogy helyreálljon valahogy az idő, mert olyanok vagyunk, mint az enyhén fogyatékosak.

Ne szívd mellre, ne sértődj meg, jó, tuti, hogy rosszul esik, ha ennyire túlreagálja a dolgokat, de biztos, hogy a körülmények miatt ingerültebb a megszokottnál.

2010. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bejött és mondta hogy kössünk békét!! :)
2010. szept. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!