Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is kiakadna ezért...

Más férfi is kiakadna ezért és beszelne így a párjával?

Figyelt kérdés
Élettársam elvitt wellneselni. Kulon kasszán vagyunk de ezt ő fizette.Utolsó nap mondja h 200 ezer volt neki ez a wellnes hétvége. Én hulye csípőből rávágtam h mi kerult ennyibe ? Bevallom sokalltam. De aztán kiderült h tényleg igaza volt és ennyi ment el . De ő úgy fogta fel h én ellent akarok mondani neki /és persze h merek neki ellent mondani /ezert ott a hotel közös teraszán, ahol mások is kinn ültek odavágta hozzám h - ANNYIRA UTÁLLAK MÁR MINT A SZART!! -H MINDIG ELLENT MONDSZ NEKEM!Legszivesebben szét bőgtem volna a fejemet, lelkileg engem odavágott!
2022. jún. 23. 08:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%
Adj neki egy 100-ast es csa. Koltozz.
2022. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
Ha utal mert van veled?
2022. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Ez az alak egy másodpercig nem volt számodra alkalmas partner, csak te nem vetted észre, mert annyira kellett neked a kapcsolat. Remélhetőleg ezzel már lehullik a hályog a szemedről, és azonnal otthagyod. Van hova menned? Ha reklamál, utalj neki vissza a saját szavaira, elég nyomós indok. Én nem fizetném ki neki, ő hívott meg, nem te terveztél ilyen utazást.
2022. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem akarja kifizettetni , nincs ilyen gond csak magába összeszámolta és mondta mennyi . De nem fizetteti ki.
2022. jún. 23. 09:10
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Miért is vagy vele?
2022. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Kapcsolatfuggo vagyok sajnos...
2022. jún. 23. 09:12
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem normális, hogy így beszél veled. De már alapban az sem normális, hogy elhív valahova, aztán a fejedhez vágja, hogy mennyibe került.

És persze az sem normális, hogy ilyenen összevesztek, és nem tudjátok normálisan megbeszélni, hogy valami mennyibe kerül. Azért ez nem egy olyan bonyolult ügy.

Nem vagytok jó páros.

2022. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha te eldöntötted, hogy kapcsolatfüggő vagy, sorry, ez van, hát akkor szenvedj. Csak akkor ne panaszkodj, mert te választottad magadnak, mert te így akarod. Hát akkor pont az történik, amit te - elég furcsa mód - akarsz. Őt megváltoztatni nem fogod, annyira azért nem vagy tehetséges. Még a saját életedet se tudod menedzselni, hogy lennél képes a máséra!
2022. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Valami miatt nagyon sok negatív érzés gyűlt fel a kapcsolatban. Ennek nem lesz jó vége, ha valami változás nem történik, nem oldjátok meg a problémákat .... A másik meg, hogy megaláz mások előtt a teraszon... sok ilyen bunkó van
2022. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő hívott meg, akkor elég bunkó dolog volt így a fejedhez vágni, hogy mennyibe került, pláne utólag mások előtt így beszólni. Szerintem semmi ellentmondás nem volt abban, amit te mondtál, és még ha ellent is mondasz valamiben, mi az, hogy azt nem lehet? Ha kapcsolatfüggő vagy, akkor is gondolkodj el rajta, tényleg vele akarsz-e kapcsolatban maradni, vannak normálisabb emberek is. Egy kapcsolatnak a kölcsönös tiszteleten is kell alapulnia.
2022. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!