Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit keresgélhetett? Ti...

Vajon mit keresgélhetett? Ti szoktatok nézelődni a rendőrség honlapján a körözött személyek között?

Figyelt kérdés

Hugomat rajtakaptam, hogy a rendorseg honlapjan a keresett bunozok kepeit nezegeti, mintha keresne valakit. Amikor rakerdeztem, azt mondta, csak ugy nezegeti.

Van mitol tartanom? Egyaltalan ez normalis?


2022. jún. 13. 22:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
én egy időben a megtalált holttestek és maradványok listáját nézegettem, olyan 15-16 évesen. nem voltam amúgy különösebben ilyen horrorgyerek vagy amatőr krimiíró, csak érdekesnek találtam, hogy milyen tulajdonságok alapján próbálják még őket beazonosítani. (azt hiszem a megyénkben egyszer találtak öt darab fogat egy állkapocsdarabon, a kilencvenes években, ami a hatvanas évekből származhatott - azon a sztorin komolyan elgondolkodtam, hogy tkp mit várnak ettől a poszttól)
2022. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

En akkor nezegettem, mikor tudtam x.y.-rol, hogy letartoztattak vagy tudtam csinalt valami nagyon gaz dolgot es szoget utott a fejemben, hogy mi van ha bunozo es mar keresik.


Magambol kiindulva hugod eseteben azt tudom elkepzelni, hogy

1. olya tarsasagban forog, ahol valaki vagy valakinek a valakije elkovetett mar buncselekenyt (lehet ez csk drogarusitas is) es kivancsi vajon az az ember yzerepel e a korpzottek listajan (azaz ketelkedik abban, hogy enyre gaz lenne a helyzet vagy hogy igazat mondanak-e arroo az emberrol)

2. Valakirol (akit lattak az utcan, k9csmaban stb.) meseltek neki, hogy huuu az bunozo, o meg csekkolni akarja.

3. Legrosszabb esetben megtetszett neki valaki, akiroo viszont az a hir jarja...es o ennek probal utana jarni.



Mas esetet en nem tartok valoszinunek, mert csak ugy senki nem nezeget korozott sze.elyek listajat...minimum egy krmi kell hozza, de akkor meg nyilvan az egesz bunozosdi erdeklo es akkor nem csak a korpzottek listajat nezegeti. Nezd meg a keresesi elozmenyeket a gepen/telojan...hamar kideritheted mirop is van szo.

2022. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy olvastam a kérdésed, én is nézegettem. Van oka aggódnia az anyámnak emiatt?
2022. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
92%
Néha én is ránézek kíváncsiságból, pedig nem ismerek egy bűnözőt se, és még soha nem is láttam olyat a listán akit ismernék akár csak látásból. De ettől még kíváncsi lehet az ember.
2022. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!