Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nem akarják vagy tényleg...

A nők nem akarják vagy tényleg nem veszik észre, ha a érfi nem akar elköteleződni (pl. eljegyzés) és csak "vagyunk" egymással?

Figyelt kérdés
Mi van, ha a midennapokban teljesen kijönnek, és még vannak közös programok, szórakozás is és a nő egyszerűen nem veszi észre, hogy gebasz van ?
2010. szept. 17. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év azért mégis csak 2-3 év, ennyi idő alatt óhatatlanul szóba kerülnek jövőbeni tervek egy párnál. Ha te nem közlöd a hölggyel a szándékaidat akkor te ilyenkor hogyan reagálsz? Hallgatsz vagy hazudsz? És elvárod hogy a nő magától jöjjön rá hogy te nem tartasz majd igényt rá pár év múlva?
2010. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát némelyik nő valóban képes áltatni magát. Egészen addig míg rá nem döbben a valóságra. Szerintem is két három év után szó esik a jövőről. Én ennyi ideje vagyok a párommal, és már volt szó gyerekekről, esküvőről, eljegyzésről. Tettekben egyenlőre semmi, de állítása szerint akkor fog eljegyezni, mikor nem számítok rá. Sosem ámítottam magam azzal, hogy nha majd ő vesz feleségül. Vele se hittem, hogy pont Ő lesz. :) Elég ingatagul indult ez az egész, de mégis idáig jutottunk. Épp most veszünk közös lakást.


Amúgy jobb tiszta fejjel, őszinteséggel lenni egy kapcsolatban, mint levegőbe tervezgetni és várni valamire, ami lehet megsem fog történni.

2010. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy vannak férfiak akiktől több éves kapcsolat ellenére sem tudhatod hogy mit várhatsz és ez a bizonytalanság a legrosszabb a világon. Mert ha azt mondja nem szeret, nem akar veled lenni akkor fájni fog de tovább lépsz, viszont így nem tudod mitévő legyél. Én is ilyen kapcsolatban vagyok benne 3 éve és most már jogos elvárás szerintem az hogy konkrét tervekről beszélgessünk a jövőt illetően de vele nem lehet. Ha mond is valamit nem lehet komolyan venni mert egyik nap így gondolkodik, a másikon úgy. Egyszer ezt akarja csinálni a másik nap mást és ez az őrületbe kerget. Nem lehet vele megbeszélni a dolgokat mert elvicceli, eltereli a szót. Kezdem azt hinni ő is azok közé tartozik akik nem terveznek közös jövőt de elég ravaszak ahhoz hogy eltereljék a figyelmemet róla, hamis illúzióban tartsanak aztán majd ha kedvük szottyan akkor otthagynak. Szeretem őt de ezt így nem tudom sokáig csinálni. Ha egyszer végre sikerülne tiszta vizet önteni a pohárba akkor el tudnám dönteni hogy jobbra vagy balra, mert így csak ácsorgunk egy helyben.
2010. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi, de szerintem nagyon sok az ostoba, hiszékeny nő, aki csak áltatja magát.

Nálam ha 24 év felett, 2-3 éves kapcsulat után sem lenne napirendi ponton az eljegyzés, kiadnám az útját. Ha szeret, ennyi idő után eltudja dönteni velem akar-e lenni egy életre, ha nem, akkor meg ne vesztegessük egymás idejét.

2010. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Sokan elfeledkeztek arról, hogy házasság nem egyenlő azzal, hogy veled akar-e lenni örökre.. ;)
2010. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez felelősség kérdése. Szép, és jó, hogy elvannak egymással, de egy idő után ez azzá alakul, hogy a nőnek mindent meg kell csinálni és kuss van, az ember meg éli világát. Egy kapcsolatnak, akár van papír, akár nincs, nem erről kéne szólnia.
2010. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a fontos, hogy meg legyen a ket fel kozott az oszinteseg es a kozos celok. Abbol mindig baj van, ha egyik hazasodni akar, a masik meg nem, vagy gyereket akar az egyik, a masik meg nem. Ezek nem valok egymashoz. Tisztesseges ferfi mar az elejen tisztazza, hogy o nem akar hazasodni, nem akar gyereket, akkor a no igy megy bele a kapcsolatba es az teljesen rendben van, de ha valaki evekig hitegeti a not, az a legundoritobb dolog es sajnos nagyon gyakori. Nem mindegy a nonek. Miert? Mert a no nem lehet csak ugy el egy pasi mellett, mert egy nonek nem akarmikor lehet gyereke, kiszolgaltatottabb helyzetben van. Igy neki ezek a dolgok fontosabbak nyilvan. Mar egy harmincas no sem nagyon tud part talalni, akkor most tartsa fel a ferfi evekig, mert o csak ugy el akar lenni? Egy ferfi 60 evesen is tud gyereket nemzeni, meg not is siman kap, de egy 45 eves no mar se gyereket szulni nem tud, sem uj kapcsolatot kezdeni nem sok eselye van. Tehat miert huzza a ferfi az idejet? A no nem akar kiszallni a kapcsolatbol, probalja megmenteni, ezert nem mutatja, hogy ugy erzi, gond van. A ferfi miert nem mondja meg neki?
2010. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A férfi miért nem mondja meg, hogy nem gondolja komolyan? Sokkal többre becsültem azt, aki megmondta, hogy enm akar semmit, csak "elvagyunk" ameddig mindkettőnknek jó, mint azt, aki hitegetett, hogy jó, majd lesz valami, meglátjuk, nyugodj meg, szeretlek, és később ugyanúgy vége lett. Csak csúnyább vége.
2010. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat sajnos,en is igy jartam.Tobb,mint 6 eve vagyunk egyutt a parommal!Meg az elejen tortent,hogy,azt hittem terhes vagyok,ekkor azt mondta,ha ugy lessz elvesz felesegul.Vegul nem ugy lett.1 evvel kesobb osszekoltoztunk,hogy meglassuk,milyen egyutt elni,raadasul o javasolta!Az osszekoltozesunk ota kb.5 ev eltelt.Tisztaztam vele a szandekaimat,de megsem tortent semmi.Nagyon jol megvagyunk,szeretjuk egymast.Mindig azt mondja,hogy szeretne,ha en lennek a felesege,gyerekeket akar.A szuleinek is,azt mondta,hogy azt a lanyt fogja hazavinni es bemutatni,akit felesegul akar,majd.Csak engem vitt haza.Annyi dolgon keresztul mentunk egyutt az evek soran,hogy nem ertem miert ne lehetne orok huseget eskudnunk egymasnak?O folyamatosan,csak huzza az idot,nekem egyre jobban faj...Eleinte meg is mondtam neki,de mostmar probalok belenyugodni,barmennyire nehez.Van sajat hazunk.Szolidan elunk,szoval a penz nem akadaly.Ket eve felvetettem a kerdest,hogy mi lenne,ha csak ugy elmennenk hazasodni ruha meg minden nelkul.Akkor,azt mondta,hogy megis,hogy nez az ki.Ezzel is csak huzni akarta az idot.Ezek utan,egyre csak elbizonytalanottam,nem mernek tovabb lepni,annyira kotodok hozza.Az en velemenyem az,hogy a noknek igenis tisztazni kell a ferfiakkal a szandekukat.Persze nem eroltetni.A ferfiaknak meg,nem illik huzni a dolgot evekig!Nem igaz,hogy ennyire nehezukre esik megtenni "eletuk parjaert" ezt a lepest.Vagy mondjak meg,nyiltan,hogy nem akarjak.A mi kapcsolatunk is,csak testi kapcsolatnak indult,aztan szerelem lett belole.Meg,most is az,csak nekem nagyon faj,hogy ekkora csalodast okozott a parom.
2010. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
8:3-as vagyok!Sokan lehulyezhettek,hogy megis vele maradok.Meg,hogy mit erolkodok,mert az,csak egy papir.Nekem igenis fontos.O meg,ha mar kijelenti,hogy hazasodni akar,meg gyerekeket,akkor tegyen is valamit.Azert nem hagyom el,mert elotte annyi zatonyra futott kapcsolatom volt,felek.Valakivel megis jobb,mint egyedul.Nagyon kotodunk egymashoz.Eskuszom probalom megerteni.Mindennap,azon dolgozom.hogy ezt igy,ahogy van elfogadjam,mert tulsagossan szeretem.Tudom,hogy o is szeret,csak az a baj,hogy szerintem nem veszi eszre,hogy belebetegszem ebbe a helyzetbe.
2010. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!