Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok sírni? Kegyetl...

Miért nem tudok sírni? Kegyetlen lennék? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Sok kérdést feltettem már,lesz aki felismeri,lesz aki nem. Ezért bemásolom a kérdéseket amiket eddig feltettem(olvassátok végig őket mert ezekből derül ki minden):


- http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


- http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


- http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


- http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



szóval eddig ezek voltak.nem volt vele jó a kapcsolatom.

5hét alatt úgy megromlott az állapota,hogy már az intenzíven van,és haldoklik.De az 5hét alatt 1x sem sírtam,én lennék a kegyetlen?velem van a baj?


2010. szept. 16. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most mért kellene sírnod?Ha érzel iránta sajnálatot,látogasd meg.Majd még sírhatsz a temetésén.
2010. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj,nem vagy kegyetlen.Jelenleg te ezt így fogod fel,lehet ha meghal akkor másképp érzel majd.Van aki csak temetéskor borul ki de akkor kegyetlen mód.
2010. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van, hogy az ember annyira feszült idegállapotban van, hogy képtelen sírni. Sőt sokszor csak akkor jön rá, hogy feszült volt, amikor ellazul végre és elsírja magát. Szerintem te is így leszel.
2010. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nincs Veled semmi baj, egyszeruen ezek a reakcioid a tortentek utan, ami nem is csoda.


Nagyon szomoru, hogy nagyon sok ilyen ember van, mint a nagymamad, Aki konnyelmuen ezt a fajta eletmodot valassza, es nem is gondol a sajat egeszsegi allapotara, sem a kornyezetere, hogy mennyit art a sajat szervezetenek es a kozeli hozzatartozoinak.


Szerintem most ne torodj a nagymamaddal, amit megtehetsz, hogy imadkozol erte, ha koveted valamelyik vallast, s igy Neked is konnyebb lesz.

Az Edesanyaddal torodj inkabb, es probald Ot segiteni lelkiekben, ennek biztosan orulne es jol esne Neki.

2010. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy kegyetlen, mindenki másképp dolgozza fel az ilyen dolgokat. Egy ismerősömnek mikor meghalt az édesanyja, előtte sokáig beteg is volt. Az anyukája betegségét, halálát, temetését rezzenéstelen arccal csinálta végig. Aztán a temetés után pár héttel borult ki.
2010. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

14:21

Meg az is lehet, hogy egyszerűen képtelen vagy szeretni ezt az öregasszonyt. Az érzelmek nem parancsszóra működnek. Azért, mert valaki a nagymamád, nem feltétlenül vált ki szeretetet belőled, ha nem úgy bánik veled. Ne legyen emiatt lelkiismeret-furdalásod, ez nem a te hibád, hanem a nagymamádé, neki nem sikerült épkézláb viszonyt kialakítani a saját unokájával.

2010. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem amikor a mamám meghalt,nem tudtam sírni.Igazából fel sem fogtam mi van és kicsit szégyeltem is magam h.hogy-hogy nem tudok sírni, ha körülöttem mindenki kétségbe van esve.De a temetésen mint akit hátbavertek,zokogtam, szinte üvöltöttem, jobban sírtam mint bárki más.Sőt nem értettem a temetés utáni toron miért mosolyognak az emberek...Majd ha felfogod ezt az egészet akkor fogsz sírni, most még nem érzed át teljesen,de ha baj lesz akkor úgyis kitör belőled,de ha nem az se baj.Kegyetlen biztos nem vagy,inkább örülj neki h. ilyen vagy ellkileg, így megkiméled magad.
2010. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó,velem is ez van,furcsállom,hogy mindenki sír,és kétségbe van esve körülöttem,én meg 1 könnycseppet sem ejtettem..és tudom hogy nem is fogok..
2010. szept. 16. 14:30
 9/16 A kérdező kommentje:

Ma voltam bent nála anyuval...

ott feküdt..csövekkel a szájában,csak a gépek tartják életben..és én nem sírtam..igazából sajnálatot is alig éreztem. Csak bámultam...anyu fogta a kezét,puszilgatta,én hozzá se bírtam érni..

2010. szept. 16. 14:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Normálisabb reakciót el sem tudnék képzelni.
2010. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!