Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok? (kérdésem...

Mit ajánlanátok? (kérdésem túl rövid, stb. )

Figyelt kérdés

Öcsémnek vennénk parfümöt a 15. szülinapjára. Olyan 5-6 ezer ft értékben. Nekem kell megvennem, mert a húgom nem ér rá.

Viszont számomra az összes férfi parfüm egyforma. Szóval nem tudok választani. Milyen parfümöt vegyek szerintetek? Köszönöm.


2010. szept. 15. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 15 éves gyereknek ne vegyél ilyen drága parfümöt!Mert, egyáltalán nem tudja értékelni Szerintem!A STR8 parfüm fekete szerintem annak jó illata van igaz olyan 3 ezer körül van szerintem...és még vehetsz neki mást is mellé pl egy pénztárcát vagy italt
2010. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, lehet, hogy ilyet veszek.

Ilyen pénztárca és hasonlókat nem szeretnék venni, mert semmi értelme, úgysem használja, italt meg talán még egy pár évig inkább nem :)

Esetleg ha van még valakinek ötlete, direkt tiniparfüm vagy ilyesmi, arra is kíváncsi vagyok :)

2010. szept. 15. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Viszont italt vehet egy 15 évesnek. Ez fura nekem. (az elsőnek szólt)
2010. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem fura elteheti emlékbe is szerintem pl a polc tetejére. És köztudott a mai 15 évesek isznak buliba ugyhogy tök mindegy szerintem
2010. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én a testvére vagyok. Ebbe az is beletartozik, hogy nem adom alá a lovat, ha hülyeséget csinál, mondjuk fiatalon iszik. Okos gyerek, nem kellene pusztítani az agysejtjeit, hallhattunk arról eleget, mi lett a pálinkás kenyérrel altatott csecsemőkből :(
2010. szept. 15. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen ez a fiú? Komoly, laza vagy mégis milyen? Mert egy komoly sráchoz nem biztos hogy az az illat illik amelyik egy deszkáshoz...szóval mesélj róla.
2010. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olyan kicsit fura. Még inkább gyerekes, mint tini. Mindenféle állatokat gyűjt, tele van a szobája siklókkal, hörcsögökkel, egerekkel... emellett folyton gépezik. Eléggé zárkózott, de az igény megvan benne, hogy társasági ember legyen, csak még nem tudja, hogy kellene csinálnia.

Viszont a külsejére eléggé kényes tud lenni, nagyon ügyel, hogy "nagyfiús" legyen a fellépése. Ezért is esett a parfümre a választás, mert az is már egy kicsit talán komolyabb, előremutató ajándék lehet.

2010. szept. 15. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még korai, nem? De ha mindenképp parfümöt akartok neki adni, akkor vagy a Playboy férfi parfümei, azok bármelyik tini srácnak jók, de ha komoly illatot képzelsz el hozzá akkor Tom Tailor, méghozzá ez:

[link]

2010. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki axe dezodort+vmi felsőt(hosszú újjú poló,sima poló),
2010. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!