Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le anyut erről?

Hogy szoktassam le anyut erről?

Figyelt kérdés
Amikor nem vagyok itthon összeszed cipőket meg ruhákat amiket ő úgy gondol hogy nem hord meg talán én sem és elajándékozza.Amit nem viselek folyamatosan én is odaadom valakinek akinek szüksége van rá nem is ez a gond hogy ad.De engem nem kérdez meg mielőtt a dolgaimat odaadja másnak.Nagyon idegesítő hogy új cuccot nem nagyon veszek magamnak de a "régieket" meg folyamatosan odaadja másnak.Ha szólok neki hogy ezt légyszi ne mert ezt hordani szoktam akkor még ő akad ki.
2010. szept. 15. 17:14
 1/8 anonim válasza:
83%
hat mihamarabb lepned kell,mielott a hazat is elajandekozza feloletek!
2010. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyud nem normális. Mondjad akkor neki, h most megyünk és bevásárolunk nekem, mert nincsenek ruháim. Majd megunja...
2010. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megbeszélnétek, hogy mondjuk 3 -6 havonta közösen összeszeditek azokat a ruhákat ,amiket már nem hordtok (anyukád ruhái is mehetnek) és akkor nem lenne ilyen probléma. Szerintem bőven elég lenne 6 havonta ,de hátha ez a heppje anyukádnak.
2010. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A házat azért nem.Tudom nem a világ legnagyobb gondja de mivel nincs sok ruhám idegesít.Mondom ami meg nem kell azt én adom oda.De az lenne a minimum hogy megkérdez mielőtt elviszi szerintem.
2010. szept. 15. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
zárd be egy szekrénybe,és rakd el a kulcsot
2010. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mármint a ruhákra gondoltam
2010. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok mindent bezárni,ha nem a szekrényemből akkor a szárítóról szedi le(ha nem én szedem be a ruhákat).A cipőket meg a cipőszekrényből.
2010. szept. 15. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz..sztem beteg az a nő :D
2010. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!