Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért hazudott?

Mégis miért hazudott?

Figyelt kérdés
Apám évek óta külön él tőlünk. Egyik osztalytarsam mesélte, hogy egyik nap látta biciklizni két kisgyerekkel. Még köszöntek is egymásnak. Rákérdeztem apámnál, erre ő eléggé meglepődött, hogy nem érti, hogy lehet, az osztalytarsam biztos össze keverte valakivel, mert ő még idén nem is biciklizett. Aztán pár órával később módosította a történetet arra, hogy mégis találkoztak, köszöntek egymásnak, a két gyerek pedig nem vele volt, csak előtte mentek. Nem értem, miért tagadta le, mi oka lehetett rá.
2022. ápr. 9. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek jogában áll hazudni, csupán egyfajta védekező mód ,a hazudás ebben az esetben .

Hiszel neki vagy sem, ez a TE bajod .

2022. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gyanítod hogy az ő új gyerekei?
2022. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet bárki más gyereke is, még akkor is ha vele bicikliztek.
2022. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell feltételezni, hogy ami neked életbevágóan fontos, az neki is az ? Ami történt, az számára nyilván olyan lényegtelen és természetes dolog volt, hogy amikor kérdezted, nem is tudta, miről van szó.
2022. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van párja apádnak? Az ő gyerekei lehettek, de nem akarja, hogy tudj róla. Én erre gondolnék a helyedben.
2022. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
vótmá
2022. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen van párja de az ő gyerekei felnőttek. És tudom, hogy nem szép ilyet feltételezni, de ismerve apámat nem lenne kizárt, hogy a gyerekei, vagy valamilyen "új nőjének" a gyerekei, akivel a párja mellett együtt van
2022. ápr. 10. 07:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne feszegesd, ne firtasd!


Bármit is deritesz ki az az ő élete, ő dolga, majd ha ő akarja, akkor elmondja!


Ha ennél tovább mész, akkor meg ne is csodálkozz ha próbálja eltitkolni előtted a magánéletét mert azt jelentené hogy indiszkrét, nyomulós vagy.

2022. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja... max a hagyatéki tárgyaláson kiderül, hogy nem egyedüli örökös vagy, hanem van még nyolcvan gyereke.
2022. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!