Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan jön a karácsony, kinek...

Lassan jön a karácsony, kinek mit veszel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az átlag szerint kissé korai még ezen gondolkodni, dehát már szeptember közepe van, és semmi ötletem sincs. Pedig elég nagy a család (öcsém, szülők, nagyszülők, nagynénémék, párom, párom öccséék, anyósék).

Na jó, páromnak megvan, ő koncertjegyet kap a 20 éves jubileumi Mirigy koncentre, de a többiek . . .

Ki mit vesz, illetve alkot kinek?


2010. szept. 13. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A parfumcenter.hu-t javaslom!

Bátyámnak egy hosszú ujjú felső a c&a-ból, anyukámnak szőrös pihepuha papucs a tescoból, plus valami édesség, apámnak még nem tudom :S


Barátnőknek egy-egy felső, meg ékszer :)

2010. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is sokan vagyunk, pont ezért senki semmit nem kap.Megbeszéltük, h anyagilag hazavágna minket a karácsony, ezért sütünk, főzünk és tényleg nem az ajándékokról szól, hanem a szeretetről.Kivételt képeznek a gyerekek, akik mindig kapnak ajándékot, amíg nagyok nem lesznek.
2010. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem ajandekozzuk meg egymast a ferjemmel. Ugy vagyunk vele, hogy mindig arra koltunk, ami kell es amikor kell. Meg van mindenunk, porfogo nem kell. A gyerek meg pici, meg nem erti ezt, szoval o sem kap. Akkor kap, amikor szukseges. En ezt a karacsonyi ajandekozast eleg furcsa szokasnak tartom, mert ugy gondolom, hogy az ember, akit szeret, arra gondol mindig, nem pedig csak 1 napon es a Karacsonynak nem az ajandekokrol kellene szolnia.
2010. szept. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk általában jelképes ajándékok vannak, hiszen úgysem az ajándék a fontos. Egy-egy pulóver, vagy amire éppen szükség van. A gyerkőcök szoktak inkább több dolgot kapni (könyv, társasjáték, dvd stb.), mert ők még ugye csak gyerekek.


Én már tavaly sem vettem olyan hú de drága ajándékokat. A szüleim kaptak egy díszdobozos Douwe Egberts Omnia kávé (2db)+2 kávéspohár volt hozzá csomagolva, illetve angyalkás süti kiszúrót és egy tortalapátot. A keresztfiam pólót kapott és kukás autót, az unokahúgom társasjátékot (scrable - ezt a családdal közösen vettük).

A legjobb barátnőm pulóvert kapott, a többi barátnőm angyalkás hűtőmágnest, amit én készítettem gipszből.

Nem az ajándék a fontos, hanem a szeretet, amellyel adják.


Én mindig hamar kezdtem el gondolkodni a karácsonyi ajándékokon, de mostanra már én is az utolsó perces vásárlók között vagyok, mert csak november végén, december elején kezdek el nézelődni.


27 L

2010. szept. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi nem tartunk ajándékozást, csak megköszöntjük egymást. NEM A PÉNZ jelenti azt, hogy szeretjük a másikat. CSAK azért venni VALAMIT, mert egy ünnep jön, értelmetlen, ha meg látok olyat, ami a másiknak örömet okozna, akkor azzal nem várok több hónapot, mire odaadom.
2010. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi tavaly meghúztuk a nadrágszíjat, most egy kicsit több jut a karácsonyra. Tesómék a menyasszonyával kenyérsütőt kapnak. Hát eddig kb. ennyi van meg!:)

A férjemmel mi sem minden évben vettünk egymásnak, mert ha volt olyan közös dolog, mondjuk a házba, akkor megvettük, és az volt az ajándék. De idén veszünk valami meglepit az biztos. Csak még nem tudom mit! Bár általában neki ruhát szoktunk, mert az az amit nem vesz meg magának. De sajnos általában az utolsó pillanatban vásárolunk!

2010. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Közben gondolkodtam folyamatosan, és szerintem a család nő tagjai sólámpát kapnak, a férfiak ízlésüknek megfelelő piát (bor, pezsgő, konyak . . .)

Az eddigi években midig sikerült kitalálni mindenkinek valami személyre szólót, de most valahogy nem jönnek az ötletek :(

2010. szept. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!