Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan közületek, aki...

Van itt olyan közületek, aki nagyon szerelmes volt és viszonzott is, de a szex iszonyú volt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg mindenki írjon, akinek máshogy volt, az is:)
2010. szept. 10. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de olyan már volt, hogy ezért nem találkoztam valakivel soha többet, így esélyt se adtam neki hogy szerelmesek legyünk (bár amúgy se lettünk volna valószínűleg)
2010. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelen! :-(
2010. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Bocsi az offért, de hogy lehet rossz a szex olyasvalakivel, akibe nagyon szerelmes vagy? :O
2010. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ere nem tudok válaszolni, de addig örülj, amíg nem tapasztalod meg.
2010. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen... nálunk is ez van. Pedig a szerelem nem hiányzik a kapcsolatból. Egyáltalán nem. Amúgy nálunk ott kezdődött a baj, hogy nekem kevesebb volt az igényem, mint az övé és ezt nem tudtuk összehozni. Ebből kezdődtek a gondok, meg mindenféle fusztrációk, de ezt leszámítva nagyon jól megvagyunk és nem tudnám elképzelni sem, hogy ne vele éljem le az életem. Már közel 8 éve együtt vagyunk és eszünkben sincs szétmenni. Se neki, se nekem. És megcsalás sincs.... bár tudom, azok akik nem tudják több dimenzióban elképzelni az életet, csak egyféle képpen azok számára ez elfogadhatatlan és biztos gúnyosan gondolják "méghogy nincs megcsalás"... de nem érdekel. Aki nem hiszi, az nem hiszi és kész.
2010. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Nekünk voltak gondok szex terén, de megbeszéltük, hogy mit lehet rajta javítani, azóta minden oké. Én is javítottam a technikámon ő is, és hála nem érezzük erőltetettnek, megy rendesen.

Nem lehet nálatok is beszélni róla? Tudom, hogy a beszélgetés sok helyen nem jön be, de hátha.

2010. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!