Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adnátok?

Milyen ajándékot adnátok?

Figyelt kérdés

A barátomnak lesz pár nap múlva a születésnapja,de nem jut eszembe semmi,mivel tudnám meglepni.

Általában pár hónappal előre gondolkozok,hogy legyen időm beszerezni,elkészíteni az ajándékot,de ez most elcsúszott valahogy,és tippem sincs. Csináltatni szoktam ajándékokat,vagy magam csinálni,szeretem,ha kicsit személyesebb egy ajándék.

Amit tudni kell róla,22 éves lesz most,szeret horgászni,túrázni,elég örökmozgó típus, nem túl piás,nem igazán bulizós típus.

Van valami jó ötletetek? Nem feltétlen csak ajándék,hanem meglepetés,bármi.

Jövőhéten lesz a születésnapja,de mivel akkor jönnek barátok hozzánk,így előbb szeretném felköszönteni.


2010. szept. 9. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom az anyagi helyzeted, nem is feladatom túrkálni a zsebedben, viszont, ha szereti a természetet, vidd el kirándulni fel a hegyekbe, ahol van mondjuk halas tó, és nagyon jó túrákat lehet szervezni.

Van egy nagyon jó hely, életemben nem hallottam róla, egészen addig, míg anya kolleganője nem kezdett el áradozni róla. Váraszó a hely neve, és azóta visszajárók vagyunk. Egy zsák falu, viszont a szállás, ahol voltunk imádnivaló, van 3 kis tó, nagyon jó túrákat lehet szervezni...

Én is kirándulni vittem a párom, valahogy sokkal személyesebb számomra...nagyon örült neki! :)))

2010. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináltass róla egy karikatúrát, amin nagy feje van, kis testet is kérj hozzá, amint éppen egy parányi halat tart a horgászbot végén. Biztos találsz valakit, aki sürgős rajzot is bevállal.
2010. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket.

Az elsővel annyi a gond,hogy rengeteget járkálunk mindenfelé. Én is nagy túrás vagyok,így amikor lehetőségünk akad,akkor már a hegyekben is vagyunk. Horgászni is megyünk,amikor csak lehet.

Sajnos a falu se nagyon nyűgözné le,mert pont hasonló helyen lakik ő is,kis zsákfalu,a hegyekben,tóval:-)

A 2. nagyon jó ötlet,bár úgy tudom,valamikor évekkel ezelőtt készült már róla karikatúra,de nagyon tetszik az elképzelés.Köszönöm a segítséget!

2010. szept. 9. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Az évfordulónkra csináltam egy dvd-t a képekből, amiket csináltunk az utazásokon, meg ami az egy évben volt... lehet nyálas meg minden, de mindketten megkönnyeztük :)
2010. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináltass neki egy olyan pólót, amin az egyik kedvenc képe van. Ő, vagy Te a kutyátokkal, esetleg mindhárman, vagy amin éppen egy hatalmas hallal van lefotózva. Készítenek ilyen fényképes bögrét, párnahuzatot és egérpadot is.
2010. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mennyi pénzt szánsz rá?Mert ha van pénzed akkor szerintem nézz ki valami túrázós helyet,ahol van panzi és vedd ki 1 éjszakára(pl.dobogókő),ott lepd meg egy erotikus táncal vagy fehérneművel,süss neki kicsi tortát,tegyél rá gyertyát,ha kevés pénzed van akkor vegyél vmi túrázós felszerelést,lehet az bármi, lámpa,póló,kulacs stb.amiről tudod h. szüksége van rá.Csinálj neki valami apróságot,dobozt,lapot stb.én idén pl azt csináltam, h. vettem egy trikót illetve párom szeretett volna egy biciklit és annak a felék kifizettem.
2010. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket
2010. szept. 10. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!