Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet ez?...

Szerintetek jó ötlet ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt. Sok mindent elsiettünk... ne értsétek félre, nem bántam meg semmit.rossz ötlet az, hogyha azt kértem tőle egy kis ideig csináljuk úgy mintha a kapcsolatunk elején lennénk és hódítson meg újra? bolond ötlet volt ez?
2010. szept. 7. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod sok mindent elsiettetek.A kapcsolat elején volt egyáltalán udvarlás?
2010. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy kicsi. de akkoriban sokkal félénkebb volt...rengeteget változott azóta.
2010. szept. 7. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ezt már elrontottátok.Tapasztalat.Olcsón megúszta a férjem,1-2 virág,és már a felesége is voltam.Ezt már nem lehet visszacsinálni.
2010. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, de ez azt jelzi, hogy úgy érzed valami kihűl, vagy nincs veletek rendben.Ha nem bánik elég tisztelettel veled, éreztesd vele idejében, hogy ez neked nem tetszik és próbáld meglepni valami olyan számára érdekes és vonzó viselkedéssel amilyet még nem látott tőled.Ettől meglepődik és talán magától is majd hódítani akar. Az sem árt, ha egy kicsit féltékennyé teszed.
2010. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A filmekben működik, ha a srác olyan, akkor nem sértődik meg rajta, humorosra fogja a dolgot és egy nagyot lendít, a kapcsolatotokon.

De azt csak te tudod eldönteni, hogy milyen személyiség :)

2010. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy érzem ő az igazi. nagyon szerelmes vagyok. hát tetszett neki az ötlet... nem tudom mi lesz belőle...
2010. szept. 9. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen..de nálam ez a szex kapcsán jött elő..nekem az hiányzott hogy olyan legyen mint a legelején..mikor még szűz voltam és csak "elvoltunk"..utána is megvolt ugyan az ami előtte..de az olyan más volt:) aztán beszéltünk és egy ideig minden úgy volt ahogy először. és jó volt:)
2010. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!