Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hát a mostani életem romokban hever, sosem gondoltam volna hogy lesz ennyire rossz sokszor éresztem azt hogy nagyon rossz és olyan kor azthittem ,hogy mélyponton vagyok, de most vagyok igazán szétesve...

A szüleim nem értik meg , a testvéreim még túl kicsik hozzá, öribariaim meg nincsenek csak ismerőseim meg a suliból pár ismerős de azokkal nem ez a téma, nem a gondok...

16/L vagyok és most nem a pubertáról beszélek mert az teljesen más a szüleimmel rengeteget veszekszek és a pubertának ehhez semmi köze mert az tudom milyen, itt inkább arról van szó hogy úgy érzem tönkre teszik az életemet, olyan jó lenne ezeket mind egy pszichológusnak elmondani de a szüleim ki nevetenek ha ezt szóba hozom...

Minden nap sírok egy nap sem telik el úgy hogy észrevettem hogy eléggé érzékeny vagyok szinte mindenen elsírom magam...

Semmi vígjáték vagy zene nem nevettet meg rendesen...

Mert ha egy jó vagy vicces emlékre gondolok nem nevetek vagy boldog leszek hogy milyen jó volt hanem szomorú hogy vége és most minden nagyon rossz...

Rengeteg zene van ami egy egy emlékhez kapcsolódik és olyan emlékeket hoz elő bennem amik megsiratnak ez nem szomorú vagy boldog hanem ilyen sajnálkozó sírás hogy ez mind elmúlt mert én nagyon sajnálom ezt...

Ez így van a filmekkel és a videókkal is...

Sokszor nézek régi videókat és sírok rajtuk...

Az egyik probléma az hogy folyton költözünk épp hogy ide költöztünk most költözünk egy teljesen új környezetbe és nagyon n akarom ha az egészet előrről kezdhetném megváltoztatnám hogy ez ne így alakuljon...

Egyszerre minden összejött, minden gond, most így rám zúdul én viselek el mindent...

Senki nem ért meg csak megy mindenki a saját feje után és mondja a saját véleményét de engem senki sem kérdezett meg semmiről sem...

Öngyilkosságon vagy ilyesmin nem gondolkodom eszembe sincs...

Csak annyira szomorú vagyok semmi nem vidít fel, mindenbe mindenki csak beleköt és ez csak az ítelítő...

Ti már voltatok ilyen helyzetben?

És hogy vészeltétek át?

Megoldás mindent hagyni hogy csak sodródjon és hátha lesz valami?

Mi a megoldás?

Mi a véleményetek?

Örülök hogy leírtam...



2021. dec. 31. 07:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi az egy két hibáért...
2021. dec. 31. 07:17
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Szigorúan saját vélemény.

-Mivel sűrűn költöztök, vegyél egy kutyát vagy macskát. Az állandó lesz melletted.

- Keress valami hobbit. A mai világban 1 millió van. Online is. Így az is megy veled.

2021. dec. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Miert költöztök folyton?


Nem, ne vegyen se kutyát, se macskát, se más állatot, amíg nem el külön, önállóan.

2021. dec. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Instabil érzelmi hullámok, hormoningadozás és a világgal való ellenkezés, "mindenki ellenem van" gondolatok, a fontossági sorrendek felborulnak, ... Na ezek pontosan a pubertás kor jellemzői.

A lényeg, hogy nem vagy egyedül, csak a szüleid elfelejthették, milyen érzés feldolgozni ezt az életszakaszt. Írj naplót, ha nincs kinek kibeszélned magad.

2021. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válszolókat és egyébkén van egy nagyon aranyos macskám de most az is aggaszt hogy ha elköltözünk akkor ahova megyünk ott is el e lesz nem e szökik el ettől is félek...

Egyébként a szüleim akarnak de ez hosszú story...

#3 Csak az a fura hogy nem most kezdtem szerintem pubertásodni(vagy hogy mondják) és eddig nem volt ilyen gond csak kb.ilyen október november óta főleg...

Amióta az előző lakhelyünkről elköltözünk...

2021. dec. 31. 07:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt valahogy nehezen átvészeltem, de most megint költözünk és új suli hely ház minden...
2021. dec. 31. 07:51
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd be Jézus Krisztust a szívedbe, Ő szeret és megbocsát minden bűnt.
2021. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6. Próbalj optimistan nezni a jövőbe.. hatha az új suliban talalsz baratokat..
2021. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Iskolapszicholugushoz bármikor bemehetsz..
2021. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat próbálok pozitívan hozzá állni de nem olyan egyszerű...
2021. dec. 31. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!