Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik újra ez?

Miért történik újra ez?

Figyelt kérdés
Valaki egten mert én ezt már nem bírom.az előző nyár azzal telt hog deprezió voltam a züleim miatt.Foggalmam sincs kitől kérjek segítséget,vagy hogyan közöljem valakivel,hogy segíteni tudjon.Hosszú nagyon.Depresszióból indult,a depreszióbol az év közepétől lebetegedtem,és az egész évemet újra kelett járnom.A tanulásra sem tudtam koncentrálni csak sírtam egész napokat.MOst ugyan ez a szindróma...jól érzem magam a uliban,szeretnek a többiek,nagyon sok felelőséget vállaltam,mer jó tanuló vagyok önnmagában.A szüleim lelkileg bántanak.Ezek hangzanak el:ki kéne dobni téged az emeletről,zét verlek,ne pofázz addig még én tartalak el,bazhatnál előttem is(ez mind azért mert a barátomnak adtam egy puszit,és megöleltük egymát okzor mert nem láttam egy jó ideje hiányzik.Nem enged el,elóre szólok neki aranyoan és ő bunkózik.szólok hogy zenét hallgatok,majd bejön és képes a hajamnál fogva megverni.hogy kapcsoljam ki vegyem ki a fülemből.:(nem vagyok egy csúnya lány:(2 éve barátom van.NAgyon jó akpcsoaltban vagyok.EL akarok menni innen félek hogy befolyásolja a tanulmányaimat a szüleim.Segítség!
2010. szept. 2. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyeneket mond anyám, csak már nem üt meg, mert fél tőlem, de én is meg akarok szabadulni minél előbb.
2010. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hoztak nemrég egy törvényt, amiben a gyerek feljelentheti a szüleit. Ajánlom figyelmedbe.

de ha nem akarsz velük kitolni, akkor ott vannak a gyermekvédelmisek, de költözhetsz a barátodhoz is egy időre.Mondanám, hogy beszélj velük, de látom, hogy a szüleid irtó buták, kár beléjük a levegő, nemhogy az értelmes szófecsérlés. Itt már csak a jog segíthet.

2010. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagy jó tanuló,így sosem fogsz végezni a sulival.Nincsen keresztanyád,vagy nagymamád,akinél lakhatnál?Hasonló okok miatt engem is a nagyszüleim neveltek.Menny el a családvédelemhez,és ott is elmondhatod,hogy mi a helyzet,bár ők nem tehetnek túl sokat.Szóval nincs valami normális rokonod?Vagy nem akarsz koleszba menni?
2010. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ledöbbenek, amikor ilyet olvasok....eszméletlen, hogy ilyen szülők is vannak:(

Mindenképpen felnőtt segítségét kérd, nagyszülők, nagynéni, nagybácsi, vagy gyámügy!Attól, hogy a szüleid, nem bánhatnak Veled így!!!!

2010. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon félek a következményektől is.Mert volt mikor utánam akart jönni.Nővéremet megtépte az utcán.Azóta a nővérem a fő kolompos,ő okoz bosszúságot.HOgyan segítenek ezen?:(tanulni akarok,de ha itt vannak egyszerúen nem megy tanulok,és közbe ezeket mondja.
2010. szept. 2. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?Párod?Tanul még, vagy melózik?
2010. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20:40-vagyok:

Ha "beköpöd" a szüleidet,akkor max az lesz a következménye,hogy kicsit kapsz tőlük.De ha így marad minden,ahogy most van(és úgy néz ki ez sajnos most csak rajtad múlik),akkor se végzettséged nem lesz,se életed,se béke a lelkedben,és az idegeid sem fogják sokáig bírni.Engem ált.ájulásig vertek,16 évesen xanax függő voltam.Ezt akarod?

2010. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem:(nem szeretném.sajnálom hogy neked is ilyet kellett étélned.17 éves lány vagyok.
2010. szept. 2. 22:18
 9/9 A kérdező kommentje:
a párom melózik is,és dolgozik is:(
2010. szept. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!