Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 evesen szülői engedéllyel...

17 evesen szülői engedéllyel el lehet költözni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok paromhoz költöznek aki nagy korú, a szüleim megengedték ilyenkor kell szólni bárkinek vagy barmi vagy nyugodtan elmehetek
2021. szept. 17. 21:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A szüleink támogatnának minket, ő dolgozik hivatalosan én pedig suli mellett dolgoznék találtam egy munkát ami havi 70ezret ad és több mint a semmi ^^
2021. szept. 18. 00:05
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem, hogy ebben mi támogatni való van. Lehet azt gondolják, legalább előbb szakítotok.
2021. szept. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én lanyomnak is volt ennyi idősen nagykorú barátja, akihez oda költözhetett. Megvoltak a szabályok és az elvárások a mi oldalunkrol -jar rendesen a suliba, hacsak egyetlen egyszer is elkesik,onanntol ujra itthon lakik es majd csak hétvégén találkoznak, illetve nem ront a tanulmanyi erdemenyein. 17 evesen mar nehez korlatozni, hacsak nem az a cél, hogy rá se nyissa az ajtót a szülőre. Annyi volt még a kikötés, hogy ha a pasi ennyire akarja, hogy együtt lakjanak, neki kell eltartania, én csak az alap dolgokat fedezem, tehát a szükséges ruházkodást, gyógyszert, utazást az iskolába, telefon előfizetés. Pénz tőlem nem kapnak, oldják meg ha felnőttek, ellenben volt, hogy úgy vásároltam be élelmiszert, hogy nekik is egy vagy két napra vacsorára.

Nálunk elég gyorsan vége lett a kapcsolatnak, mert a pasi ugye már felnőttként állt az együttéléshez, elvárta volna, hogy a lányom mondjuk tökéletesen kitakarítsa az egész lakást, ha úgyis otthon van szüneten, a gyerekem meg ugye uyg volt vele, hogy majd csak délben kel, és akkor se csinál semmit, merthát szünet van.

2021. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Cselédnek kell legtöbbször kis naiv lány.
2021. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Na igen, meg olcsó dugopartnernek.... Nekik még alacsoynabbak, olcsobbak az elvárásaik, mint egy felnőtt nőnek. Egy hambi a mekiben vs egy vacsora egy rendes étteremben....


Félre értés ne essék, én pl kedveltem a lányom pasiját, de felnőttként én láttam, ő mit vár el és mit ad, milyen jövő állhat előttük, a gyerekemnek csak "menő" volt együtt élni valakivel, felnőttet jatszani

2021. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%

15.-nek.


Igen, ők még nem olyan anyagiasak, mint a 30+ -osak, akik gyűrűt, kertes házat, kocsit, babát,...akarnak.

2021. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

16,

A férfinak sem kell sokat bele fektetni, dob neki egy hambit, beülhet kocsiba és elég. Aztán az 24+ éven felüli lány modellt fiatalabbra lehet cserélni hasonlóan minimális igényekkel

2021. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%

17.-nek.


Aha...ezért akarnak hát a nők feleségek lenni, hogy a pasi ne merje őket kidobni, mert akkor lenullázzák a pasi pénzét. Értem.

2021. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%

Miért szerinted a legszebb éveit elveszed aztán kidobod miért érné meg nekik?

Tapasztalatból tudják fiatalon, hogy az igénytelen féreg férfinak csak elvárásai vannak, aztán 25 évesen úgyis egy tini lányra cserélik őket.

2021. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%

Bizonyítani kell hogy te különb vagy hajlandó vagy vmit áldozni rá.

Csöves kapzsi önző férfi csak lehúzza a nőt a testéért

2021. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!