Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz testvér...

Szerintetek rossz testvér vagyok?24-éves vagyok van egy 20-éves húgom mindketten a szülőknél lakunk még.

Figyelt kérdés
A húgom pszichés beteg és ha meghallom délelőtt hogy felkelt kimegyek az udvarra vagy felveszem a táskámat hogy el húzhassak itthonról csak hogy ne kelljen vele lennem.
2021. szept. 12. 09:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk esetleg nem kéne látványosan kerülni a testvérét, nehogy az ettől még értéktelenebb szarnak érezze magát mert a saját testvére is utálja?
2021. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mia baja, mert ebből aztán sok nem derült ki hogy miért is nem akarsz vele elnni.
2021. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%

11!


Hja, igazad van. Maradnia kellene, hátha a testvér mentális betegsege miatt depressziós lesz. Igazad van.

2021. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Ja, hogy a te értékrended szerint alap eldobni a beteg családtagokat, mert hátha nekünk is bajunk lesz. Remélem nincs családod.
2021. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

14!


Van családom. A testvérem miatt nem fogom felaldozni se a magam, se az ő egészségüket. Sőt, kapaszkodj, anyamert se. A ygerekem az egyetlen, akiért a saját életemet kockáztatnám. Nem kell, hogy ezbtetszen neked. De amúgy mi jogon kritizálsz? Éltél már együtt mentális beteggel ? Neked ebből a két szóból kiderül, hogy konkrétan mi a baja és myilen súlyos? Mert nekem nem.

2021. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Olyan betegsége van hogyha valami nem tetszik neki veri a falat meg kitöri az üveget
2021. szept. 12. 22:46
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
Gondom a betegsége miatt nem alakult ki erősebb testvéri kötődés pláne ha agresszív is, van ilyen én nem ítéllek el. Lehetne rosszabb is pl ha beszólogatnál neki, akkor azt mondanám rossz testvér vagy. Így csak azt gondolom hogy csak menekülni akarsz a helyzet elől amit ha ennyire utálsz tényleg el kellene költöznöd. Mert ő nem fog.
2021. szept. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy vissza szájaltam neki de már nem csinálok olyat mert én kötöttem be rosszabbal.
2021. szept. 14. 09:04
 19/20 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy jó vagy rossz testvér. Nem a legjobb megoldás, ha lelépsz, de mindenki abból dolgozik, amije van. Ha segíteni akarsz neki, akkor felkeresel valamilyen terapeutát, hogy segítsen neked kezelni.
2021. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem segít semmilyen gyógyszer a betegségén
2021. dec. 24. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!