Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátaim már...

Mit tegyek? A barátaim már látom, hogy a pénzemért haverok csak velem (ők egymással is), de nincsenek itt más haverok, újak és egyedül qurvára nem jó. és most barátnőm sincs.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Járj szakadt ruhában és úgy barátkozz.
2010. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Közöld, h csődbe mentél, nem kapsz több zsebpénzt(korod titok) és próbálj kölcsön kérni.Meglátod, h ki marad a végén, na azt tartsd meg.
2010. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bocipók ***** válasza:

Sajnos le kell őket építeni, vagy pedig elviseled, hogy csak kihasználnak. Nincs más lehetőség.

Az is lehet, h tévedsz. Kezdd lassan adagolni, hogy most nincs zsebpénzed (bocs, nem tudom milyen korosztály vagy) És ha még sokadszorra, így is hívnak erre-arra, akkor nincs gond. Lehet, h már az elején elrontottad azzal, h elkapattad őket.

2010. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20 vagyok. És egyedül majd egy bárba sem lehet elmenni ahol majd egy két csajra rátudok vigyorogni :D a lényeg h egyedül tényleg gáz a szitu
2010. aug. 30. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha ez az álláspontod akkor miért sírsz?
2010. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál egyedül menni?Sokkal több a lány(szinglik)a szórakozóhelyeken és könnyedén ismerkednek, főleg ha meghívod őket.
2010. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bocipók ***** válasza:
Nem kötelező minden haverodat meghívni egy körre. Otthon alapoztok, a discoban meg max. a csajt hívod meg.
2010. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Keress új barátokat, ismerkedj, nem kell a mostaniakat egyből leépíteni. Ha teheted, barátkozz hasonló anyagi helyzetűekkel, mint Te vagy, mert ők már valószínűleg nem a pénzedért lesznek veled. A mostani "pénzéhes" barátaidat pedig ne támogasd anyagiakkal, ne hagyd magad kihasználni.


Én is hasonló cipőben jártam, de a hasonló körökben mozgó ismerősökkel megoldódott a probléma. Nem azt mondom, hogy lenézem a szegényebbeket, van ilyen barátom is, de elég bosszantó, ha az ember pénzére mennek egy barátságban, vagy párkapcsolatban.


L/17

2010. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
volt egy legjobb barát, együtt bulizni, barátnőzni, szórakozni, autókázni jártunk, viszont ő már egy éve elment és ritkán találkozunk, kb két hete egy fél órára és sajnos most nincs olyan akire én is számíthatok és nem csak akkor jönnek ha azt mondom fizetek egy egy sört nektek pl.
2010. aug. 30. 22:32
 10/11 A kérdező kommentje:
vagyis csak akkor jönnek.
2010. aug. 30. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!