Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez ? Miért érzem...

Miért van ez ? Miért érzem ezt , így ?

Figyelt kérdés

Szóval van egy felnőtt unokatesóm, akivel nem egy országban , élünk én sajnos külföldön . Én egyébként egy 16 éves lány vagyok . Tavaly láttam utoljára , mert a vírus miatt most sajnos nem tudtam hazamenni hozzá , és ő is sokat dolgozik .


Általában hivàsban szoktunk beszélni mikor mindkettőnknek van rá ideje , egyébként írásban .


Tegnap is beszéltünk hivàsban , és miután beszéltünk olyan jó érzéssel töltött el hogy egész este jó volt a kedvem és mosolyogtam . Aztán pedig a hívás után írta nekem hogy szeret nagyon , és jó volt beszélni megint ❤️


2021. szept. 3. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Azért érzed így, mert szerelmes vagy az unokatesódba. Ahogy el nézem ő sem nagyon ellenezné a dolgot.
2021. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

#1, mi van? Miért kell rögtön ilyesmire gondolni? Persze, mert olyan életszerű, hogy az ember beleszeret az unokatestvérébe.

Szerintem csak éreztetve lett veled, hogy van valaki aki érdeklődik irántad, szeret téged és ez esett olyan nagyon jól neked.

2021. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺️
2021. szept. 3. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
sweet home Alabama 😂
2021. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy egyedül ezzel vagy csak az oldalon sok az unokatesoba szerelmes?
2021. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a jó testvéri kapcsolat öröm a számodra, hogy van valaki a családban, akire számíthatsz, akivel megértitek egymást.

Nekem is van egy unokabátyám, akivel ilyen szoros a kapcsolatom,

nemcsak rokonok, hanem szinte a legjobb barátok vagyunk.

Nem unokabátyámként, hanem bátyámként szeretem.

2021. szept. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez mar tobb mint testveriseg 😅
2021. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Miért ?

2021. szept. 6. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat en mindig akkor ereztem ilyeneket ha tetszett valaki
2021. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!