Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikből lehet látni, hogy egy...

Mikből lehet látni, hogy egy kapcsolat egyre kevésbé jó?

Figyelt kérdés

Mik ennek a jelei, fázisai és melyik "jel" melyik után következik általában ? Mi az, ami már súlyos gond ?


Ha valaki ezeket taapsztalja a saját életében, mit szokott csinálni és mennyire van vele tisztában ?


2010. aug. 30. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl: sok nézeteltérés, egyre több veszekedés, egyre inkább közönyösnek érzed a párodat magad felé vagy magadat a párod felé.

Nekem az eddigi kapcsolataimban voltak ilyen hullámvölgyek. Volt, ami szakításhoz vezetett, de pl a jelenlegi kapcsolatomban több ilyet "túléltünk" már együtt.

Én ha észreveszek ilyesmit, akkor próbálom új alapokra helyezni a hozzáviszonyulást. Próbálom magamat is elemezni. Mondjuk én be szoktam látni, ha hibázok és akkor korrigálom az addigi hibákat. Erre kész recept nincs, de ha fontos a kapcsolat, akkor rá lehet érezni.

2010. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell hozzá veszekedés, az is jel, ha valaki unatkozik a kapcsolatában, ha már nem osztja meg a gondolatait a párjával, ha sokszor szomorú, feszült, rosszkedvű. (Jó kapcsolatban a rossz dolgokat könnyebb feldolgozni, tehát én nem hiszek abban, hogy otthon minden tökéletes, de állandóan a munkahelyi dolgok miatt depizek. Ez csak kifogás.)

Ritkul a szex.


Szerintem mindjárt az első jeleknél komolyan kell venni, mert akkor még segít, ha tudatosan többet beszélgetsz, gyakrabban teremtesz szabad estét, mit együtt töltetek, szexeltek.

2010. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!