Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki érti édesapám gondolkod...

Valaki érti édesapám gondolkodását?

Figyelt kérdés

Nem akar egyedül elengedi egyetemi(!) beiratkozásra a szomszéd városba mert fél hogy elrabolnak meg ilyenek, közben sokkal messzibb városba járok dolgozni busszal. Egyébként egyik sem rossz hírű város ha ilyenre gondolna valaki és jártam már ott korábban.


20/L



2021. aug. 28. 17:47
 1/10 anonim válasza:
89%
érthetetlen
2021. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Hallatlan.
2021. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy valaki bebeszélt neki valamit?

Nemrég ment el a nővérem vonattal külfödlre. Tavaly amikor ment rendes üléses kocsiban volt.

De most a nénémbebeszélte apumnak, hogy nehogy elengedje úgy, mert neki milyen rossz tapasztalatai vannak a vonattal (szerintem min 10 éve nem vonatozott hosszú távon, de közelin sem tudom elképzelni.) és, hogy vegyünk jegyet hálókocsis vagonra. Na most apum nagyon meg volt indulva, de a nővéremnek amúgy mindegy lett volna.

Ugyan azzal a vonattal én is jártam többször is az elmúlt években, igaz csak a határig, de nekem a legrosszabb élményem az volt, hogy szinte mindig dugig volt a vonat, úgy, hogy a bőröndök jó esetben a folyósón fértek el.

Szóval én ezek után nem zárnám ki a lehetőségét annak, hogy valaki apud fülébe ültetett valamit.

2021. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor jovo hettol, mikor kezdődik az egyetem, akkor se fog elengedni az orakra? Vagy ezt hogy gondolja?
2021. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Talán felzaklatták a gólyatáboros hírek... De inkább őt kérdezd meg, ez több mint fura. Talán most kezd neki leesni, hogy a lánya felnőtt, s kirepül hamarosan, ezt nem akarja.
2021. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Üldözési mániája lehet az öregnek.
2021. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatáborosban van valami. Akár 100 éves hagyomány, ha nem.
2021. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlfélt
2021. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
20 évesen miért avatod be apádat abba, hogy mikor, melyik nap mész beiratkozni? Felkelsz, elkészülsz, elköszönsz tőle és bemész beiratkozni.
2021. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%

És akkor mi lesz? Elvisz kocsival?

Lehet, hogy valami fura oka van, pl rosszat álmodott, azt álmodta, hogy megtámadtak abban a városban..

2021. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!