Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább/legsötéte...

Mi volt a legdurvább/legsötétebb titok a családotokban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 09:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg van a mosóvépnek egy ilyen bizbasz gyűjtő tartálya amit időnként ki kellene üríteni. Na ott bújkálnak a jómadarak. Bár még én sem néztem meg sosem, lehet nincs is olyanja.😂
2021. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
61%
Volt egy buli.Beidtunk. Suex után gyalog hazakírtem a lányt. Hazamentem, levettem a cipőt, átöltöztem, lefeküdtem. Reggel anyám első kèrdèse: "Mièrt van a cipődön a boxer alsó?" Hát a válasz annyi volt:Elèg jó indokom van rá.
2021. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%
de írni azóta se tanultam meg telefonon...
2021. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%

A zoknis probléma nálunk is fennáll.


Pár éve hetente vagy két pár zoknim veszett el, és mindig én kaptam édesanyámtól érte a fejmosást. Aztán nagymamám szakított a párjával, elküldte neki, ami az övé, és nagyim lakásában maradt.



Erre a hülye exe visszaküldte neki postán a zoknijaimat, amit hónapok alatt összelopott magának... XDDD

Nem vicc, komolyan így történt. :'D

2021. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
97%

Nagyapám anno csalta nagyanyám a gyárban. Egyszer lebuktak, majdnem rendőrségi ügy lett, mert a nő akit majdnem megb@szott a munkahelyen azt mondta, hogy nagyapám meg akarta erőszakolni/pedig a hölgyemény is akarta, de nem akart lebukni nyilván/.


Édesapám is eljárt qrvázni amikor én kicsi voltam.


Anyám pedig úgy ugrott egy kapcsolatból a másikba, hogy pl apámmal együtt volt, de már egy pasihoz eljárt kefélni, ott aludni. Persze erről csak annyit tudott mindenki hogy Xel vége lett, és úgy jött össze Yal.

2021. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%

Hogy kerül minden mosásba papírzsebkendő?! MINDEGY mit mosok! Én már valami féreglyukra vagy mini csillagkapura vagy ilyesmire gyanakszok ami a dobban van!


A fél pár zokni problémája is fennállt, de megoldottam egy huszárvágással: vettem 15 pár egyforma zoknit!

2021. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%
Tizenöt éve leszoktam az ivásról, de a mai napig elmegyek minden második hónapban piálni üzleti út címén. Azóta is folyton kapom a dicséreteket, hogy milyen ügyesen leszoktam. Megyek, vedelek, aztán visszatérve újra mintaférj -és apa vagyok. Sosem akartam teljesen feladni.
2021. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk párom bugyijai tűntek el.A szárító kötélről.A barátomra gyanakodtunk és le is bukott előttem.Szóltam neki,de nem volt belőle harag.A páromnak szóltam és megbeszéltem a sráccal,hogy ő arra izgul és olyankor kiveri magának.A nejemtől pedig azt kértem,hogy beszéljük meg a sráccal,hogy ő felhúzza a ruháját és maszturbáljon előttünk,úgy,hogy a bugyija a barátunkon van.Eléggé zavarban volt,de sikerült meggyőzni és meg is történt. Azt hiszem mind a hármonknak nagyon izgalmas volt.Más nem történt (tudomásom szerint).
2021. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
84%

#19, ez undorító.

Nálunk olyasmi volt, hogy nagypapám testvérért és egy másik rokonát is meggyilkolták. A hírekben is benne volt.

2021. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%
Vendégségbe mentünk a kolléganőmhöz és a párjához. Ittunk zenét hallgattunk, bolondoztunk. A sok pia hatására a bulizás átcsapott orgiába. Jól éreztük magunkat. Mi a kolléganőmmel utána is évekig együtt dolgoztunk, de soha egyikünk se hozta fel ezt az esetet:)
2021. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!