Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynád a 13 éves lányodnak,...

Hagynád a 13 éves lányodnak, hogy egy 17 éves fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 11:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem ertem miert van mindenki igy ellenuk.Nekem 14 evesen volt eloszor pasim de nem volt szex.Szerintem a lanyod sem szexet akar es a fiu sem varja meg el tole,siman kezenfogva setalnak,hogy lassak a havarok,hogy ok egymasnak ottvannak meg szajrapuszi..nagydolog...nekem anyukam nemszol bele,es nem vagyok kurv@,sot meg szuz vagyok es volt mar eleg pasim.16/L
2010. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem. 13 évesen még nagyon korai, akár 17 éves a fiú, akár nem.
2010. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 13 évesen 18 éves barátom volt, nem akart rám mászni, semmit sem akart, nem haltam meg, nem erőszakolt meg, még mindig élek. Most 16 vagyok, és még mindig vele vagyok boldogan.
2010. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként amit sokszor nem értek, az a "miért, mit tegyek, úgyis csinálni fogja" - dolog.


Szerintem ez butaság. Ahhoz, hogy valaki komoly párkapcsolatban éljen egy fiúval, kell a szülői támogatás 13 évesen. Mert ha nem engedik el, akkor elszökik? Megkérdezés nélkül megy? Pénzt honnan szerez?

Előbb -utóbb rájön a kislány is, hogy ennyi idősen nem járható út a szerelem a szülők engedélye nélkül...

Egyébként nem engedném, mert én is voltam 13 éves kislány és voltam 17 éves is, és tudom, hogy a két korosztály között fényévnyi a különbség. Egy ilyen kapcsolat nagyon ritkán végződik jól.

2010. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nincs más választásod, mert úgyis járni fognak. Ha titokban csinálják, későn tudod meg, ha baj van, és már nem tudsz segíteni. Ha nem tiltod, hanem támogatod, akkor meg lehet előzni a bajt, a nem kívánt terhességet, a betegségeket, a meddőséget.

Ha dugni akarnak, úgyis fognak, de nem mindegy, hogy ezt nyugodt körülmények közt teszik, kettesben a szobában, ahol nem nyit rájuk senki, nem kerülnek fel a netre, semmit nem tesznek a lányod poharába, és lehet, hogy még kellemes is lesz neki, és védekeznek, VAGY tiltod, és akkor mennek részegen az árokpartra, védekezés nélkül, esetleg nyilvánosan. Hadd ne részletezzem ennek a következményeit.

2010. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Eleve úgy nevelném a lányomat, hogy tudja, 13 évesen még nem kell pasizni. Engem is így neveltek, és felfogtam, bár akkor nem igazán tetszett most belátom hogy igazuk van.

De ha mindenképpen szeretne járni valakivel 13 évesen ne egy 17 évessel, mert azok nagy része elég beszámíthatatlan.

2010. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd! Túl idős a fiú hozzá! Én 17L vok és tudom, hogy a korombeli fiúk nem csak barátkozni akarnak...
2010. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy túl idős, de nem todod eltiltani a lányod tőle... Ha nem engeded, hogy találkozzanak, akkor majd mindig azt mondja, hogy épp a barátaival van. Biztos van egy-két barátnője, aki hajlandó falazni neki.

A másik meg az, hogy amíg nem kell titkolóznia, addig elmondja ha problémája van. Mi van ha a fiú többet akar, de nem tud segítséget kérni, mert veled már nem mer beszélni? Mindig abból lesz a legnagyobb szerelem/barátság, amit tiltanak a szülők. Engem elsőben tiltottak el egy barátnőmtől, aztán 8 évig legjobb barátnők voltunk. Ha nem tiltanak tőle, lehet, hogy fél év és mással barátkozunk mindketten, emlékszem az elején nem is bírtam annyira. De szerelemre is tudok pédát. Volt egy lány a sulinkban, pont a tieddel egykorú, akit eltiltottak a nála talán csak 2 évvel idősebb barátjától. Megkezdődött a titkolózás, anyuka bepánikolt és a tanárok is őket üldözték a végére. Ezzel sikerült is elérni, hogy két és fél évet járjanak.


Szerintem első körben kérd meg a lányod, hogy mutassa be a srácot. Ettől rosszabb biztos nem lesz a helyzet, pánikolni meg ráérsz utána is.

2010. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért felvilágosítanám a srácot a liliomtiprás következményeiről, biztos, ami biztos.
2010. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ez egyértelmű.
2010. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!