Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Nem tudom elviselni...

Mi tegyek? Nem tudom elviselni hogy nekem semmit nem lehet.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nagyon jól tanulok és itthon is sokat segítek, de a szüleim nem engednek meg semmit. Próbáltam velük beszélni de egyszerűen nem lehet...mit tehetnék még?
2010. aug. 28. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a semmi? Vásárolgatni délután, vagy éjjel bulizni?
2010. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit/miket szeretnél.Bár, gondolom.Elmenni bulizni haverokkal stb...Féltenek, és hidd el a szülőnek is bele kell rázódnia abba, hogy már a gyereke nem fog mindig otthon ücsörögni.
2010. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És mit szeretnél? A parkban lődörögni a haverjaiddal? Vásárolgatni a barátnőiddel? Vagy esetleg rázni a segged a szexéhes 18-20 évesek közt? Na és msot elmondok valamit. Ha 13 évesen valaki feltesz itt egy kérdést, hogy szerelmes vagy ilyesmi, akkor egyből leba*sszák, hogy menj barbizni. De akkor nem értem... 14 évesen már simán mehet bulizni? Az az 1 év szinte semmit sem számít véleményem szerint, bár ki tudja.
2010. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is 14l vagyok, én általában nem negyon részletezem hogy mit fogok csinálni de utána mindig elmesélem bármilyen tudra is volt a buli csak lgfejjebb cenzúrázok :) De nekem még a nagyim is azt monja hogy berúgni is kell néha :)
2010. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Be kell rúgni, de nem 14 évesen.
2010. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21:20as: te be is rúgsz néha 14 évesen,mert nagyid azt mondja?
2010. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szüleid nem pluszként értékelik, hogy jól tanulsz, meg segítesz, hanem természetesnek veszik, és nem érzik úgy, hogy ezért "jutalom" (=elengedés) járna. :(

Azt csak megengedik, hogy a barátnőid meglátogassanak! Ha ismerik őket, és tudják, hogy kikkel mégy, és vigyáztok egymásra, esetleg az ő szüleiket is ismerik, talán meggondolják magukat. Bár attól függ, mit akarsz, kikkel, meddig, milyen rendszerességgel.

2010. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igazából a barátommal szeretnék találkozni, úgy öltözni ahogy én akarok, és haverokkal lenni. nekem ebből egyenlőre egy is elég lenne... és nem 18-2 évesekkel buliznék
2010. aug. 29. 10:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 14 évesen a két kezed tedd össze, hogy egyáltalán barátod lehet. Engem egy nyaklevessel küldtek volna a másvilágra, ha akkor összeszedek magamnak egy pasit, és visszagondolva azt mondom: igen, 14 évesen hihetetlenül kislányok vagyunk még a szerelemhez. Ezt én állítom, aki pedig rengetegszer megkapta, hogy érettebb a koránál, mégis: nem csodálkozom, hogy a szüleid nem engednek.


Az öltözködéseddel mi a baj? Mit nem engednek? A tűsarkú, miniszoknya, kivágott felső is sok iskolába...


A haverokkal pedig nem mindegy, hogy mit csinálsz. Mert elmehettek hétvégén egy tó mellé egész napos progammra, vagy beülhettek péntek esténként egy kocsmába... a különbség nagy...

2010. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

lehet hogy fiatal vagyok a szerelemhez. jólvan elfogadom. és ebben nagyjából anyámékkal is eyetértek.



öltözködés: nem tűsarkúba, miniszoknyába, kivágott felsőkbe akarok járni. simán farmerba meg pólókba csak szeretném velük kimutatni amit gondolok (tudom ez kicsit hülyén hangzik)


és haverokkal nem kocsmázni akarok hanem egyszer-egyszer összefutni velük beszélgetni, elmenni fagyizni vagy ilyesmik. de még ennyit se engednek.

2010. aug. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!