Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves lány - milyen ajándéko...

30 éves lány - milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami egyedi, ötéletes ajándékot venni (vagy akár készíteni is!) a barátnőmnek, mert nagyon szeretem őt, és szeretnék neki örömet okozni!

Amit tudni kell róla: 30 éves, rengeteg rossz dolog érte őt eddigi életében, így alapvetően pesszimista, depresszív alkat, ami ellen folyamatosan küzd, így olyan ajándékra is gondoltam, amiből erőt, biztatást meríthet. Igazából kedvencei nincsenek, nem rajong senkiért, csak az állatokat szereti. (állatot nem vehetek neki, mert már van 2 kutyi, 1 cica). Kérlek, normális válaszokat adjatok! Köszönöm!


2010. aug. 28. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Kis kiegészítés:

Még olyanra is gondoltam, amivel szerezhetnék neki pár önfeledt, boldog percet, pillanatat...valamilyen jó kis színházi előadás, vagy hasonló. Ha erre is lenne tippetek, akor azt is megoszthatjátok velem, köszi! :-)

22L

2010. aug. 28. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha nincs jobb ötleted, nézz körbe a www.bigyoshop.hu-n! sok érdekes dolog van fent :)
2010. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem is jó ötlet lehet ez a pár boldog perc" ajándék..

Esetleg mozi?:P

Valami jó kis csajos film.:)

Vagy amit éppen szeret.

Lehet ez a felül említett moziban is, akár nálatok..Kis popcorn, plédek:)

Igazi amerikai feeling.

És szerintem útközben meglepheted egy gyűrűvel, karkötővel vagy fülbevalóval.:)

Arany, ezüstre gondoltam.

Remélem tudtam segíteni:)

15/L

2010. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

süss neki mézeskalácsból vagy linzerből 2 kutyus meg 1 cicát, őt meg téged egy mézeskalács/linzer alapra rá ragaszthatod őket cukros tojásfehérjével, adhatsz mellé színház/mozi/koncert jegyet is :)


vagy csak sima sütiket szépen kidíszítve és becsomagolva celofánba megkötve egy szép szatén szalaggal


gyümölcskosár, aszalt gyümölcskosár...remélem valamennyit segítettem :)

2010. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

SZiasztok!


Köszönöm szépen az ötleteket! :) Gondolkodom erősen...Még annyit kérdeznék, hogy olyan jegy létezik-e (szoktam színházba járni, de ennyire nem vagyok otthon benne), hogy veszek egy színházjegyet egy adott darabra, és azt bármikor fel lehet használni, nincsen időhöz kötve? Ilyen "jolly joker"? Mert sajnos a munkabeosztását nem tudom...:-(

Köszi!

2010. aug. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!