Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatos verés ellen mit...

Folyamatos verés ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyszuleim a fiukkal elnek egyutt, aki 60 eves, es iszik es veri a nagyapamat. Ez kb heti szinten megtortenik. Kihez forduljak? Mert en is felek.
2021. júl. 18. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
84%
rendőrséget megkérdezhetnéd. bár én 3-4 nagydarab haverommal meglátogatnám a pasast. törött kézzel/ lábbal nem lesz olyan erős
2021. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
94%

Szóval a nagyszüleiddel él az egyik, 60 éves nagybátyád,aki a nagyapádat veri?

Brutális.

2021. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
96%

Mindenképp holnap első körben menj be a rendőrségre.

Az nem állapt,hogy valszeg a 80 év feletti nagyapádat verik.

2021. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség!


Nagyon sajnálom a nagyszüleid. Ahelyett, hogy hátradőlve élveznek a sok-sok munkával töltött év után járó megérdemelt pihenést, ezt kell elviselniuk. :/

2021. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bántalmazott nem tesz semmit, a rendőrség sem fog tudni segíteni.Persze lehet(!) kimennek és megkérdezik nagyapádat, mit fog válaszolni szerinted?Elmondja az igazat, látlelet vetet és feljelentést tesz?Eddig miért nem tette?
2021. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Én nem élek velük hála Istennek, de ha kihívnám mi lenne? Ha jön valaki elmegy a furdobe vagy mintha semmi nem lenne. Senki nem tudja rola, hogy ilyen. Szerintem semmi nem lenne ha kimenne a rendorseg. Vagy max kimennenek es utana tortenne tragedia
2021. júl. 18. 22:47
 7/80 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapádon vannak verésnyomok?


Na,azzal elmentek orvoshoz látleletet venni és utána mentek is a rendőrségre.


Lehet távolságtartási végzést is kérni.

2021. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:

A nagypapam is iszik

De o nem ilyen mertekben, illetve latszik rajta,hogy a felelem miatt teszi. Es tudom furan hangzik, de ezen mar nem lehet valtoztatni 8eves es attol,hogy iiszik ami nyilvan nagy problema nem lesz agressziv, nem bant senkit. A nagymamam pedig vedi a fiat es o szerintem ha kimennek a rendorok ki talalna,hogy mondjuk elesett nagyapam.

2021. júl. 18. 22:50
 9/80 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valamit tenni kéne. Rendőrség vagy ha az nem megy, kicsit ráijeszteni a baromarcra.

Különben a végén az lesz, mint Szilágy Pityivel 😟😟

2021. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
80 eves*
2021. júl. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!