Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamelyik rokonotok élősködöt...

Valamelyik rokonotok élősködött már rajtatok?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy ott lakot nálatok. Hogy sikerült elküldeni?

2021. júl. 10. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi nem engednénk, hogy bármilyen rokon ideköltözzön. Még olyan sem, aki nem élősködik.
2021. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedtük ideköltözni: szóval nálunk csak próbálkozott, de apám kategorikusan elküldte a pi.csába, mert tudta milyen: Tőlünk menne nyugdíjba ha egyszer beköltözne.
2021. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyám még vagy 30 éve. Aztán egyenesbe jött az élete, és elköltözött.
2021. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még nem, de biztos felvállalnám a kínos szituációt, és adnék neki egy záros határidőt a költözésre, akkor is, ha szemétnek tartana utána ő is, és a többi rokon is! Neked is élned kell a saját életed, és ne izgulj, nem vagy érte felelős, nem miattad kerül az utcára!
2021. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétre költözött be de egy hónap után sem akart elmenni. Ráadásul elvárta, hogy én etessem és fizessem a rezsit. Ezután azt mondtam, hogy holnap este 6-kor kirakom a szűrét. Erre röhögni kezdett, hogy úgy sem merem. Viszont a megadott időpontban az ajtó előtt találta a holmiját. Dörömbölt az ajtón a szüleimet hívta erre én ráhívtam a rendőröket. Ekkor visszavett az arcából. Mivel nem volt bejelntve hozzám így a rendőrök elküldték.

Elment egy hotelbe majd velem akarta kifizetni a költségét. Azóta a családban rosszat terjeszt rólam. Jelenleg a testvérénél lakik és ott is kezdődneo a problémák, de ez már nem az én bajom.

2021. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze az apámat lehet nem raknám ki, de ez egyáltalán nem biztos!
2021. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedul anyamnak engednem meg h velunk lakjon...

Masnak tuti nem

2021. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem votl iylen.
2021. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Csak hogy tisztázzuk: Attól, hogy valaki máshoz költózik, még nem biztos, hogy élősködik. Attól még simán dolgozhat, beszállhat a költségekbe. Az nem élősködés.


És attól, hogy valaki nem lakik nálad, még élősködhet rajtad, pl.a tesóm egy időben rendszeresen elverte a fizetését 2 nap alatt, aztán nálam járt kajálni, erre-arra pénzt és minden egyéb dolgot kéregetni, "majd megadom" jogcímen, de sosem adta meg. Na, ez élősködés.


Az odaköltözés önmagában még nem, az pl.egy kölcsönös szimbiózis is lehet.

2021. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a legritkább eset. Valószínűbb hogy évekig a nyakadon marad.
2021. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!