Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre rosszabb mit tegyek?

Egyre rosszabb mit tegyek?

Figyelt kérdés
problémám 2 éve kezdődött nagyon szigoruak hozzám a szüleim, és egyre roszabb a kapcsolatom velük sajnos nem engednek sehová mindenkitöl és mindentöl tiltanak indok h nem segitek othol semmit de én segitek amikor csak tudok /egyépként dolgozom gyakorlaton reggeltöl estig 4:45 kor kelek és van h este 9:30 kor érek haza és már naon fáradt vgyok, ha van egykis szabadidőm ink pihenek vagy nekik segitek és ha néha napján elakarok menni valahová nem engednek 18 fiú :S megpróbáltam mindent már nem tok mit csinálni hogy jaulhatna a kapcsolatunk és mikor fognak kicsit élni hagyni?
2010. aug. 25. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
majd ha elköltözöl és eltartod magad,komolyan nem értem az ilyen szülőket,kitartást neked
2010. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az ,hogy nem engednek? 18 éves vagy. nem parancsolgatnak neked. ha tényleg úgy van ahogy leírtad ,h segítesz akkor

meg minden. ilyen nincs felnőtt ember vagy.Költözz el!

2010. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha ennyit dolgozol,akkor pihenned kellene,nem bulizni! Nem a szüleid maradiak,csak nem követik azt a divatot,hogy eltartom a gyereket,ő pedig csináljon,azt amit akar.

Ha majd te tartod el magad,lesz hol kalnod,akkor úgy töltöd az idődet,ahogy akarod. Addig kénytelen vagy alkalmazkodni az elvárásaikhoz. Pár év múlva negköszönöd majd nekik,mégha ezt most nem is látod be.

2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom milyen sztahanovista szülőkkel élni. Nálunk majdhogynem jelmondat: 'Aki nem dolgozik minek van?' Nem tudom mikor fogom tudni megszokni, valószínű soha, szóval próbálok elhúzni innen minnél hamarabb
2010. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20:24

18 könyörgöm. -.-" Az írásából ítélve nem nagy drogpartikra menne csak egy kicsit szórakozni. Kedves kérdező, csak költözni tudsz más nincs. :/

2010. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat tényleg nem akarok mst csak egy kicsi szabadságot költözni még nem tudok mert még 1 év a sulibol! és még a kis keresetem nem fedezné a költségeket mindenkinek köszi a válaszokat
2010. aug. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!