Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mamám olyan rosszmáju. Mit...

Mamám olyan rosszmáju. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

pl a barátomnak szabályosan olyanokat mond, hogy ne csaljon meg engem. ki vagyok akadva, hogy egy szerelmespárt nem inkább a mikor költöztök össze-vel kellene jönni, mert az ő rokonai ezzel, meg a házasságunkkal jöttek.

miután kiakadtam elkezdte ecsetelni, hogy a tata(ő férje, aki már halott)hogy csalta őt, ami annnyyyira magánügy, ráadásul anyáék azt mondták mamát kellett mindig bulikból hazaráncigálni."

és amikor rászóltam, hogy a barátom előtt ne tálaljon, akkor rámripakodott, hogy: "mi bajod van?bolond vagy?"

a barátom meg csendesen próbálja kivonni magát ezekből, de még négyszemközt is, majnem én viselkedtem rosszul szerinte.

mert ő nem ismeri mamát!!!

amikor elköltöztem, és adott nekem szőnyeget, meg ilyesmiket, az egész lépcsőházban szétkürtölte, hogy miket segít az unokájának(én meg azt sem akartam, hogy tudja bárki mikor, hol lakom)

plussz még tesommal is össze akart veszetni, mert kamuzott nekem is, meg neki is

jah és amikor az elején bemutattam párom azzal jött, hogy látott engem szemetet szedni, csak elfordultam, mert szégyelltem magam. ami ha igaz is lenne, ezt a barátom előtt kell mondania?????akit először felvittem hozzá?

és nem hülye öreg, hanem igenis rosszmájú.

mit tehetek?


2010. aug. 25. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:

jaaah

és volt amikor nála rosszul éreztem magam és majdnem elájultam (mert nem ettem) elkezdett utánozni, hogy ő milyen rosszul van!!!!

miközben én alig bírtam leülni, hogy ne essek össze......

2010. aug. 25. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Neharagudj meg rám de brutálisan őszinte lezsek a mamád egy nagyon rosszindulatú szarkeverő önző dög lehet.
2010. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen, az

és félek már vele találkozni, mielőtt felmegyek hozzá meglátogatni(csak apa miatt)külön készülnöm kell lelkileg a barátomat csak ha muszáj láttatom vele(pl karácsonykor)és ezeken a kevés alkalmakon kitalál valami rosszat

megértem ha sokszor van egyedül, meg unatkozik, de miért az az érdekes neki hogy kik mikor vesznek össze, meg csalják egymást

2010. aug. 25. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj vele olyan keveset találkozni, amennyire keveset csak lehet. Akkor se vidd magaddal a barátodat! Legyél kifogástalanul illedelmes, mutass iránta szeretet, akkor nem lesz baj. A pasiügyeidet meg tartsd titokban előtte.

Ismerem az ilyen típust, neki mindig minden rossz.

2010. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot

sokat segít :)

2010. aug. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!