Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajandekot vasaroltok...

Milyen ajandekot vasaroltok fiugyereketeknek?

Figyelt kérdés
Tiz eves
2008. dec. 7. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

én csak ötlet gyanánt küldöm ezt a linket

[link]

2008. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs gyerekem, de én LEGO-t vennék, én nagyon sokat legóztam, sajnos ellopta az egyik szomszéd, de nagy LEGO-fan maradtam felnőttként, egy nagyon jó és fejlesztő játék szerintem, szinte bármilyen korosztálynak. Az a probléma a legtöbb mai játékkal, hogy nincs rábízva a gyerek fantáziájára, hanem már készen kapják. A LEGO szerencsére örökzöld. Ha valaki megszereti, nem lehet megunni.
2008. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

És milyen jó a kis legódarabkákra rálépni, vagy beletenyerelni :DD

Egyébként szerintem is legó, autó, vagy mostanában eléggé megy a dzsedis lézerkardos dolog.

2008. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél kést vagy viperát neki. Azzal boldogan eljátszadozik majd.
2008. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Cigit,sört vegyél. Úgyis rászokik! Akkor meg nem mindegy mikor jön el az az idő?
2008. dec. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Szia!Én gurulós cipőt vettem a fiamnak,a Pólus Centerben olcsó volt!
2008. dec. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos te is alkoholt kaptál tíz évesen anyádtól,attól lettél ennyire bunkó!Nem tudom honnan a 61%.
2008. dec. 8. 09:03
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Ne a 61%-ot nézd bunkókám! Ez tipikus magyar emberre illik,hogy azt nézi mi van a másiknak! Tiszta szégyen ahogy élsz és gondolkozól! És a te anyukád melleiből meg szívtad magadba anyáddal együtt a primitívséget. Te kis köcsög!
2008. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes kérdésre lehetne értelmes válaszokat adni, nem értem azokat, akik olyanba is belekötnek, amibe normális embernek eszébe nem jutna belekötni.


Kérdező, ne is foglalkozz az értelmetlen válaszokkal.


A kissrácnak meg vegyél LEGO-t, és nagyobb korban ha úgy gondolja, úgyis felfegyverzi magát, ha nem érzi magát biztonságban (öcsém is felfegyverkezett, mert sajnos ő is került olyan helyzetbe, hogy kötekedők rászálltak, és csak ezekkel érzi magát biztonságban), de ezt már bízd rá majd nagyobb korban. Sajnos akkora nagy hülyeséget nem írt az illető, csak nem a megfelelő hangnemben.

2008. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én unokaöcsém elég drága hobbit kezdett el apukája emlékére. Ugyanis az ö régi terepasztalát újítják fel a nagybátyjával közösen. Ehhez próbálunk meg mi rokonok autókat, állatokat szerezni. Én most csavarhúzó készletet vettem.


De a lego az tényleg örökzöld.

2008. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!