Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak? Nem...

Menjek vagy maradjak? Nem tudom mi legyen.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt hittem, hogyha párkapcsolatban vagyok sose fogja senki elcsavarni a fejem. Tévedtem.

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, eleinte minden szép és jó volt. Tipikusan az a pasi, akit a kislányuknak kívánhatnak a szülők. Udvarias, figyelmes, jó családból származik, menő munkája lesz. Azonban nem látszik, de nagyon féltékeny és nem bízik bennem. Sose csináltam semmi olyat, amivel erre rászolgáltam volna. Egyik nap bevallotta, hogy a leveleimet nézte egy közösségi oldalon, mert említettem neki, hogy a munkahelyen kívül beszélgettem egy kollégával, és szerinte biztos többet akar a srác.

Hát a kolléga... Vagy két hete ismerkedtünk meg a munkahelyen. Aranyos, rendes fiatal srác, mindemellett értelmes, és sokat beszélgetünk. Részéről lehetne több is köztünk (ebben igaza volt a páromnak, tényleg többet akar), azonban én mondtam neki, hogy maradjunk csak barátok, mert komoly kapcsolatom van. Azóta sokat beszélgetünk munkaidő után is. Ma elmentünk meginni egy sört, azonban erről hazudtam a páromnak, mert hiába nincsen köztünk semmi, biztosan kiakadna.

Meg kell hagynom, nekem sem semleges ez a srác, határozottan szimpatikus, azonban lehet, hogy csak a párom bizalmatlansága elől menekülök hozzá. Ő viszont már nem éppen az a társ lenne, akit a szüleim elképzeltek nekem. Szeretnék nekik is megfelelni, azonban nem tudom mennyit ér ez meg.


Most menjek vagy maradjak? Vagy tegyen hideg víz alá a fejem és hűtsem le a magam? :)


2010. aug. 24. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyit a kapcsolatokról LOL
2010. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azon nem gondolkoztál, hogy ha féltékeny akkor szeret? vagy mi
2010. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy van benne egy természetes féltékenység, de nekem már a levelek között turkálás sok.
2010. aug. 24. 20:54
 4/10 anonim válasza:
Hasonló szituációban voltam. Nagyon szerettem a barátomat, ugyanakkor kiakasztott a féltékenykedés, és ugyanígy jött a kínálkozó alkalom egy harmadik fél személyében. Szakítottam a barátommal, de hamar kiderült, hogy rosszul döntöttem. "járt utat járatlanért el ne hagyj." 2 évet feladtam egy 2 hónapos ismeretség kedvéért, és ez a kapcsolat nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Persze ez az én történetem. Minden rajtad és az érzelmeiden múlik.
2010. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ő szeretet téged.

Csak egy alacsony önértékelésű...

Nade ne a másikban keressük a hibát!

Az hogy hogy bánnak/viszonyulnak stb. hozzánk az emberek minimum 50%-ban tölünk függ.. Vagyis..Azt mondod nem adtál rá okot hogy féltékeny legyen. Na és arra vajon adtál okot hogy megbizzon benned?

Biztos szeretet téged, a gond az hogy önmagát nem.

Nézd meg az írását, biztos a G feje kisebb lesz. Az Y (társé) nagyobb.. Ha így van akkor extrém tuti hogy kevésnek értékeli magát..

Vagy turbozd az önbizalmát, hozz létre köztetek több önbizalmat.. Vagy ha így nem felel meg neked akk keress másikat..

2010. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"hozz létre köztetek több önbizalmat"

Bocs..Tehát bizalmat a kapcsolatban

17f

2010. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni amit írok. Te bolondítod a párodat és megpróbálod elhitetni Magaddal, hogy ő tehet róla. Más munkatársaddal is ottmaradsz munkaidő után sokat beszélgetni? Mássa is elmész kettesben meginni egy sört? Tudod Te jól, hogy lépni akarsz, nincs is ezzel gond, csak sztem illik megtisztelni a (volt) párunkat azzal, hogy nem csinálunk bohócot az érzéseiből. Bocsi, nem bántani akarlak, csak rávenni arra, hogy légy Magaddal őszinte. Dönts úgy, amiről úgy gondolod, hogy boldoggá tesz, csak tiszteld a másik embert.
2010. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint írnom kell

Előszőr a gy-betűbe nézd meg a g-t meg y-t..


Meg mi ez a hülye szöveg, most nézem.. Szüleidnek is meg akarsz felelni blabla..

Ekkora marhaságot már bocs!

Magadnak felelj meg, te tudod mi a jó neked!

2010. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, adtam rá okot, hogy megbízzon bennem. Mindig, mindenben mellette álltam, azonban lássuk be, ha az első pillanattól azt kapja az ember,hogy nem bíznak meg benne, tehet bármit is, az elkeserítő. Már tehetek bármit is, ez van, de nem játszottam el sose a bizalmát. Nem akarok senkit leoltani, hiszen segítséget kértem, de elég sokat olvasgatom a gyakorikerdesek.hu-t és sejtem mit írtak volna a válaszolók, ha én néztem volna meg az ő levelezését. ("Bizalom nélkül nem ér semmit egy kapcsolat etc... ")

Higgyétek el, én mindent megtettem azért, hogy mindig minden helyzetben megbízzon bennem.

2010. aug. 24. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért, Te már érzed, hogy nem jó Neked ez a kapcsolat, akkor meg nem is kell egyből ez a másik fiú, adj időt Magadnak, vegyél nagy levegőt, hagyd, hogy alakuljon az életed. Hozz egy döntést, utána pedig élj e szerint. Lehet, hogy egy harmadik mellett leszel boldog. Nem lebeszélni akarlak a másikról, csak hogy ne ejtsd Magad csapdába, picit legyél egyedül, hogy tiszta fejjel dönthess.
2010. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!