Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen idézetet, vagy köszöntő...

Milyen idézetet, vagy köszöntőt írjak neki? Ajánlanánátok szépeket?

Figyelt kérdés
nem oldal lin kekre vagyok kiváncsi mert sokat ismerek, hanem konkrétra.
2010. aug. 24. 17:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Unokatesómnak lesz szülinapja (40.:) valami szépet szeretnék. És lány vagy ha úgy tetszik akkor nő. :) És a legjobb barátomnak? (fiú és most lesz 20.) Ha ez fontos lány vagyok és 18. :)
2010. aug. 24. 17:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlok,mert nem tudok,csak megkérdem,miért nem keresel magadnak? Mért más dolgoztatsz,hogy keressen,meg mondjon? Ha tudsz linkeket,tényleg olyan jókat lehet találni,mért nem keresel,vagy írsz te egyet? Az sokkal jobb,tudsz személyeset,és nem egy sablon lesz,amit lehet hogy ismer is. :)
2010. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
25%

Kérdem én: mire való ez az oldal kedves első? :)

[link]

2010. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

ahelyett, hogy itt osztod az észt első, inkább írtál volna, a kérdésre megfelelő választ, az is kb ugyanennyi idő lett volna, az a baj, hogy manapság ezen az oldalon sok ilyen jár mint te..érzéketlen bunkók.


Egyébként kérdező:

[link] , tudom, hogy link, nem ez kell, de azért válogass, nekem mind tetszik:))

2010. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti sem a kérdésre válaszoltatok. :) Nem linket kért,hanem konkrét idézetet.
2010. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem vagyok érzéketlen bunkó. Ha érzéketlen bunkó lennék,nem adtam volna olyan tanácsot,hogy inkább írjon ő valamit,ami személyes. Nekem ballagásomra például szüleim írtak oklevelet,aláírták,tesóim is,mamám is,plusz van pár háziállatunk,odarajzolták az ő mancsnyomaikat,majdnem sírva fakadtam mikor olvastam. Sokkal jobb volt mintha egy képeslapot kaptam volna egy internetről szedett,mások által kitalált idézettel.


Ez is jó dolog,ha valaki nem akar magának kitalálni,vagy nem tud jót,csak egy vélemény volt,hogy mért velünk kerestet. De ezért ne nyeljetek már le keresztbe. :)

2010. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jójó, azért nem kell egymásnak ugrani :D

Van egy füzetem amibe rengeteg van kiírva, csak valami igazán szépet szeretnék, de látom magamra maradok. Azért kösz :|

2010. aug. 25. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!